Skip to content

500 робітників та 70 одиниць спецтехніки: комунальники Дніпра очищають дороги після зими

500 робітників 70 одиниць спецтехніки: комунальники Дніпра очищають дороги після зими

У Дніпрі в рамках весняного прибирання комунальні служби активно працюють над очищенням доріг від сміття та протиожеледної суміші, яка застосовувалася під час ожеледиці. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

У Дніпрі продовжують велике прибирання. Одна з локацій сьогодні — вул. Вітчизняна. Там комунальники вичищають прибордюрну частину.

Місцевий мешканець Геннадій зауважує, що не бачив такого сумлінного дотримання чистоти у інших містах, у яких бував.

500 робітників 70 одиниць спецтехніки: комунальники Дніпра очищають дороги після зими

«Хлопці — молодці, завжди всю цю суміш зачищають лопатами та змітають. Я такого не бачив у жодному місті. Зазвичай їдеш і бачиш сміття під бордюрами. А у Дніпрі такого немає, бо тут все це швидко прибирають. Тим паче коли живеш у приватному секторі. Через це сміття утворюється купа пилу і нічим дихати. Тож вдячний за професійну роботу», — поділився місцевий мешканець Геннадій Заєць.

Комунальники працюють як вручну, так і за допомогою спеціальних машин. Прибирають залишки протиожеледної суміші, яка вже спресувалась та перетворилась на пил з брудом.

Зараз комунальники лопатами прибирають під бордюрами бруд, який потім вивозиться і утилізується. Після цього за допомогою спеціальної машини підмітається уся територія. На сьогодні роботи з прибирання під бордюрами виконані більш як на 80 %. За словами начальниці управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради, комунальники працюють на всій території Дніпра на загальній площі – 12,5 млн кв. м. Бригади починають з 7-ї ранку і працюють до вечора.

«Також у дві зміни працюють підмітальні машини: вдень вони прибирають там, де можуть проїхати, а вночі в тих місцях, де раніше були припарковані автівки. Аби навести лад у Дніпрі, щодня працюють майже 500 прибиральників та від 50 до 70 одиниць спецтехніки. Це підмітальні, прибиральні машини, самоскиди та навантажувачі. Нині ми ще й розпочали роботи з механізованого миття дорожнього покриття. Ці роботи проводимо для того, аби змити пил, залишки солі та протиожеледного матеріалу. Також приводимо до ладу колесовідбійний брус. Його теж треба помити, аби водії бачили світловідбивальні елементи у темний час доби», — каже Світлана Літвінова.

500 робітників 70 одиниць спецтехніки: комунальники Дніпра очищають дороги після зими

Фото: прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпрі комунальники фарбують стійки світильників та миють скляні елементи ліхтарів.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: