Skip to content

У Дніпрі у парку Новокодацький упорядковують територію та готують атракціони до початку сезону

У Дніпрі триває активна підготовка скверів до нового сезону. У парку Новокодацький, окрім благоустрою території та оновлення атракціонів, також ремонтують найпростіше укриття, яке з початку війни слугувало захистом для відвідувачів, пише «Наше місто».

«Плануємо переобладнати вхід, улаштувати пандус для маломобільних. Зробити нові навіси, підпірні стінки, каналізацію, замінити старі труби водогону. Упродовж трьох тижнів ремонтні роботи плануємо закінчити», — каже представник підрядної організації Володимир Антіпенко.

Черговий по місту директор департаменту парків та рекреації ДМР Володимир Чорний перевірив хід виконання ремонту.

«Зараз проводяться підготовчі роботи, аби зробити вхід, улаштувати пандус для маломобільних. А ще тут зроблять санвузли, зокрема й для людей із інвалідністю. Укриття розраховано на 50-60 осіб. Ним продовжать користуватися як відвідувачі парку, так і діти-спортсмени, які тренуються на футбольному полі», — зазначив Володимир Чорний.

Також черговий по місту проінспектував роботи з благоустрою території згаданого парку та підготовку атракціонів до початку сезону.

 «Переконався, що тут кипить робота. Збирають опале листя, гілля, проводять санітарне обрізання дерев. Фарбують лави, паркани, урни та інші елементи інфраструктури. А ще тут готують атракціони до сезону. Вони безпечні, без великої швидкості чи висоти. Щовесни проводиться їхній технічний огляд, аби переконатися, що вони справні. А ще їх миють, щоб мали охайний вигляд», — сказав Володимир Чорний. 

Директор КП «Молодіжне творче об’єднання» Сергій Матусевич розповів, що з настанням телої погоди розпочали роботи з благоустрою території: ретельно прочищають газон, проводять роботи з озеленення, тощо.

«Інженер та електрик парку проводять технічний огляд та перевірку атракціонів, які знаходяться на балансі парку – це батут та водний атракціон «Дінозаврики». Всі вони знаходяться у справному технічному стані. Атракціони зазвичай починають працювати з 1 травня, тож підготовка йде активна», – сказав Сергій Матусевич.

«Зараз готуємо клумбу, аби пізніше посіяти тут чорнобривці, календулу, агератум. Рослини милуватимуть містян яскравим різнобарвʼям», – додає садівниця парку Новокодацький Наталя.

Фото “Наше місто”

Читайте також: Як війна впливає на здоров’я дніпрян: статистика та реальні історії.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Райони Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: