Skip to content

ОФІЦІЙНО У Дніпрі триває ліквідація наслідків російської атаки: ситуація станом на ранок

У Дніпрі триває ліквідація наслідків ворожої атаки

Напередодні росія здійснила чергову терористичну атаку по Дніпру.  До міських медичних закладів звернулось 5 осіб з осколковими пораненнями, черепно-мозковими травмами, різаними ранами. На стаціонарному лікуванні залишаються 2 людини, інші лікуватимуться амбулаторно. Загрози їхнім життям немає. Пацієнти отримують необхідну медичну допомогу та перебувають під наглядом лікарів. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

Загалом від ракетного удару постраждало 18 людей. У тому числі ті, хто проїжджав там в автомобілях.

Внаслідок чергової ворожої атаки пошкоджені дитсадок, коледж, підприємство критичної інфраструктури, також 14 будинків комунальної власності, ОСББ та ЖБК.  У 7 комунальних будинках вилетіло близько 700 вікон.

Вчора ввечері комунальники оперативно приступили до ліквідації наслідків ракетного удару. Вибиті вікна тимчасово закривали плівкою. Сьогодні ці роботи будуть продовжені. Також будуть зроблені заміри, аби замовити нові металопластикові вікна. Як тільки їх виготовлять, їх одразу буде встановлено. Також будуть обстежені дахи.

Куди звертатись за допомогою постраждалим

Поблизу 39 будинку по вул. Квартальна (колишня Гладкова) КП «Жилсервіс-5» Дніпровської міської ради вчора розгорнув намет, куди люди могли звертатись за допомогою, якщо вони виявили пошкоджені вікна. Заяви приймали вчора до початку комендантської години. Сьогодні також у цьому наметі працюватимуть фахівці КП «Жилсервіс-5» Дніпровської міської ради.

У 7 пошкоджених будинках ОСББ на вечір вівторка було нараховано близько 100 вибитих вікон. Всі мешканці, в яких постраждали вікна або інші конструкції у будинку, мають звернутись до голів своїх ОСББ, аби ті змогли передати інформацію департаменту з питань самоорганізації населення ДМР. Щодо балконів, які не були у проєкті квартири, то місто їх не відновлює. Але можна звернутись до адміністрації Шевченківського району та отримати матеріальну допомогу на відновлення балконів та лоджій.

Також за допомогою у разі, якщо ваш будинок ОСББ/ЖБК зазнав ушкоджень внаслідок ракетного обстрілу, можна звернутись до департаменту з питань самоорганізації населення за телефоном: +380633409472

Ті дніпряни, які залишились без житла, або воно частково зруйноване внаслідок обстрілів, також можуть отримати матеріальну допомогу.

Для цього необхідно звернутися до адміністрації Шевченківського району за адресою вул. Михайла Грушевського, 70 або ж до пересувного пункту, який розгорнутий у ПК «Шинник» за адресою просп. Богдана Хмельницького, 118-А з 10:00 до 19:00. За цими двома адресами можна подати документи. Далі фахівці вийдуть на місця та проведуть обстеження квартир та нададуть акти. Після його отримання власник помешкання має звернутися до департаменту соціальної політики міськради Дніпра за адресою вул. Шевченка, 11 аби отримати там матеріальну допомогу.

Дізнатись перелік документів, які необхідно подати до адміністрації Шевченківського району, можна за телефоном (066) 214 45 85.

Матеріальна допомога надається для відновлення помешкання до придатного для проживання стану. Вона не передбачає заміну вікон, дверей, відшкодування за пошкоджену, знищену техніку, меблі тощо. Водночас відповідно до постанови КМУ від 21.04.2023 № 381 власник пошкодженого /зруйнованого житла може звернутись по державну допомогу за програмою е-відновлення через застосунок «Дія». Детальна консультація – у департаменті соціальної політики ДМР за телефонами: (068) 913 46 88, (095) 415 18 54.

Раніше ми писали, 770 доба широкомасштабної російсько-української війни. Ніч у Дніпрі минула без обстрілів. Сигнали повітряної тривоги лунали 2 рази. Попередження про небезпеку продовжувалося загалом 1 годину 45 хвилин.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: