Skip to content

У Дніпропетровській філії “Газмережі” зробили важливу заяву про передачу показань лічильника

Ксенія Куземко

У Дніпропетровській філії “Газмережі” зробили важливу заяву про передачу показань лічильника

Дніпропетровська філія «Газмережі» нагадує, що з 1 по 5 число щомісяця необхідно вчасно передавати показання лічильника природного газу. Це забезпечить точні та коректні розрахунки у майбутньому. Про це повідомляє «Наше місто» на пресслужбу кампанії.

Дніпропетровська філія «Газмережі» – це гарантія безперебійного постачання газу в Дніпропетровській області (за винятком м. Дніпро та м. Кривий Ріг). Завдяки розгалуженій системі приладів обліку та обробки показань лічильників, компанія веде точний баланс споживання блакитного палива. Для зручності клієнтів «Газмережі» пропонує скористатися мультифункціональним особистим кабінетом https://my.grmu.com.ua/.

Для точного обліку важливо правильно вказувати показання лічильника газу. Записуйте перші 5 цифр (зліва направо) до коми та кольорового поля.

Якщо споживачі передають показання через мультифункціональний сервіс https://my.grmu.com.ua/ і користуються комп’ютером — кнопка «Передати показання» знаходиться у верхньому куті зліва біля кнопки «Оплатити». На смартфоні дану опцію слід шукати у верхньому куті справа.

Якщо ж споживачі Дніпропетровщини не мають доступу до комп’ютера чи смартфона, передати показання можна через контакт-центр ГК «Нафтогаз України» за номерами:

  • 066-300-2-888;
  • 098-300-2-888;
  • 093-300-2-888;
  • 057-708-01-87;
  • 056-747-36-35.

Раніше ми писали, у Дніпрі мати та дитина отруїлися чадним газом.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: