Skip to content

Ракетний удар по Кам’янському: мешканці зруйнованих будинків розповіли, як їм вдалося врятуватися

РРакетный удар по Каменскому: жители разрушенных домов рассказали, как им удалось спастись

Сьогодні, у ніч на 29 березня, російські окупанти завдали ракетного удару по місту Кам’янське Дніпропетровської області. Внаслідок атаки було пошкоджено багато житлових будинків. Також відомо про п’ятьох постраждалих. Мешканки зруйнованих будинків розповіли журналістам ДніпроТБ, як їм вдалося врятуватися, – передає «Наше Місто».

Одна з мешканок, чий будинок був зруйнований внаслідок атаки росіян, розповіла, що дивом залишилася цілою, оскільки на момент удару вони з чоловіком були надворі.

«Це дім мого сина, він його побудував. 31 грудня він закінчив. Вони були у себе вдома, ми в себе. Коли це все відбулося, ми з чоловіком були надворі, а вони – в кімнаті, де немає вікон, нічого. Потім вони вже вибігли», – каже мешканка Кам’янського.

Інша мешканка постраждалого будинку поділилась, що їй довелося дзвонити сусідам, щоб ті допомогли їй вибратися з-під завалів.

«Я подзвонила сусідам і сказала: “Допоможіть мені, я не можу вилізти, я тут загину!” Приїхав з управління Володя і витягав мене з вікна, ловив, коли я вистрибувала», – розповіла вона.

В однієї з мешканок міста у постраждалому приватному секторі знаходилася дача. НА момент атаки жінка була неподалік, у себе вдома. Вона ділиться, що чула як мінімум 5 гучних вибухів.

«У мене вдома повідкриватися вікна і двері на балконі. Земля здригалася та діти так кричали, що неможливо було слухати. Потім приїхали з чоловіком, подивились: “чим тут допомагати?”», – каже вона.

Внаслідок ворожого удару її дача тепер не підлягає відновленню. Родина навідувалася сюди протягом 20 років. Зносити чи відбудовувати будинок жінка поки не може вирішити.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпропетровській області російський дрон-камікадзе поцілив в автівку: є загиблий.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: