Skip to content

У Дніпрі перевірили проведення ремонтних робіт у будинках ОСББ та ЖБК

У Дніпрі перевірили проведення ремонтів у будинках ОСББ та ЖБК

Сьогодні в рамках інспектування черговий по місту перевірив проведення ремонтних робіт в будинках ОСББ та ЖБК. У будинку по вулиці Квітки Цісик, 1 був виконаний поточний ремонт м‘якої покрівлі трьох підʼїздів. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Черговий по місту Ткаченко Святослав, директор департаменту з питань самоорганізації населення, перевірив роботи в ОСББ «Гулі Корольової 1» за адресою вул. Квітки Цісик, 1. Тут у трьох під’їздах був виконаний поточний ремонт м‘якої покрівлі. Це перша відремонтована покрівля за Програмою співфінансування у 2024 році.

Частину покрівлі було відремонтовано минулого року, решту робіт – виконано вже зараз. Роботи розпочались у березні та тривали декілька тижнів. Наступного року обʼєднання планує подати заявку на поточний ремонт вимощення.

У Дніпрі перевірили проведення ремонтів у будинках ОСББ та ЖБК

Міська програма співфінансування поширюється на багатоквартирні будинки у місті Дніпрі, які експлуатуються більше десяти років, та передбачає співфінансування робіт у будинку.

ОСББ та ЖБК достатньо зібрати 25% від вартості робіт, а 75% допоможе оплатити міська влада.

Зараз по всьому місту проходять поточні ремонти електромереж та покрівлі. В роботі перебуває 93 заявки, виконано вже 11 робіт (9 ремонтів електромереж, 2 ремонти покрівлі).

До 31.03.2024 головам правлінь ОСББ та ЖБК необхідно подати до департаменту з питань самоорганізації населення довідку про поточний стан банківського рахунку, що засвідчить наявність власної частки співфінансування.

У Дніпрі перевірили проведення ремонтів у будинках ОСББ та ЖБК

Фото: прес-служба Дніпровської міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі стала відома дата завершення опалювального сезону.

Читайте також: У Дніпрі проводять рекрутинг в українську армію: як місто допомагає обороні країни.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: