Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі в оранжереї Ботсаду розквітли унікальні екзотичні рослини

У Дніпрі в оранжереї Ботсаду розквітли унікальні екзотичні рослини

Весна – це час, коли природа пробуджується після зимового сну і наповнюється яскравими кольорами та ароматами. Один із найчарівніших куточків, де можна насолоджуватися цим природним чудом – Ботанічний сад ДНУ. Тут вже на початку весни можна побачити купу різнобарвних рослин, – передає «Наше Місто».

Ботсад став не тільки місцем наукових досліджень, а й оазисом для відпочинку та душевної гармонії для всіх любителів природи. З початком весни він перетворюється у справжній рай для цвітіння рослин та квітів. Все тому, що у ботсаду є оранжереї – справжні куточки екзотики.

Головна оранжерея ботсаду має рослини з усіх куточків світу. Тут переважають тропічні та субтропічні види. Особливість таких видів у тому, що у звичному для нас періоді квітування рослин – влітку – тут майже нічого не цвіте. Літом в оранжереї майже все перебуває у стані сплячки. Проте зараз, завітавши до Ботсаду, можна побачити купу цікавих, екзотичних рослин, які рідко можна зустріти у будь-яких інших місцях.

У Дніпрі в оранжереї Ботсаду розквітли унікальні екзотичні рослини

Однією з основних особливостей оранжереї – різноманіття рослин, яке тут представлене. Від великих тропічних пальм до дрібних і квітучих екзотичних видів – кожен кущ та деревце створює унікальний мікроклімат, де кожен гість може поринути в атмосферу екзотики. Серед найяскравіших представників – Молочай Міля, Клівія кіноварна, Бартлеттина сордіда, які створюють унікальне поєднання кольорів в оранжереї.

Тропічні та субтропічні види рослин, які ростуть в орнжереї, привертають погляд своєю барвистістю та формами – вони створюють неповторний пейзаж, який зачаровує і вражає. Тому сюди часто приходять гості, аби влаштувати цікаву та незвичайну фотосесію.

Деякі рослини ростуть в оранжереї вже понад півстоліття. Як до прикладу кактус пераскія, який народився у 1965 році у ботсаду. Також, серед цікавинок, ту є і отруйні рослини. Загалом їх близько 200 видів. 40 з них призводять до смерті у разі, якщо людина їх скуштує. Приблизно 5 видів рослин смертельно отруйні при простому контакті зі шкірою. Інші ж є отруйними у разі потрапляння у кров людини.

Але тут можна зустріти і їстівні рослини. У Ботсаду ростуть плоди, як і звичні для нас, так й екзотичні. А також тут є усім відомі прянощі, як до прикладу лавровий лист та чорний перець.

Фото: Валерій Кравченко.

Нагадаємо, раніше ми писали: Не зривайте, а фотографуйте: у Дніпрі діти рятують першоцвіти незвичайним способом.

Читайте також: У Дніпрі на набережній масово квітнуть першоцвіти.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Унікальний Дніпро

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: