Skip to content

24/7 на варті: вся правда про роботу КП «Дніпроводоканал»

Більшість людей не задумуються над тим, як до них додому надходить вода. Цей процес сприймається як даність. Проте, працівники КП “Дніпроводоканал” щодня докладають зусиль, щоб мешканці Дніпра мали цілодобовий доступ до чистої питної води. Їхня робота не завжди легка, і їм іноді доводиться стикатися з різними труднощами та небезпеками. Про те, як проходить робота КП «Дніпроводоканал» – читайте в матеріалі «Наше місто» з посиланням на Дніпро оперативний.

Як проходить ремонт у разі аварійних ситуацій

У день проведення зйомок команда фахівців здійснила виїзд на місце для ліквідації течі з колодязя та заміни пожежного гідранта. Перш ніж вирушити на місце аварії, рятувальники ретельно готуються. Їхніми незамінними помічниками стають електронасос, генератор та гідрант, які завантажуються до спеціального транспорту.

Прибувши на місце події, працівники, дотримуючись правил техніки безпеки, одягають захисні костюми та страхуються за допомогою спеціального троса. Цей запобіжний захід дає змогу убезпечити себе у разі виникнення небезпечних ситуацій.

Перед початком ремонту з колодязя відкачують воду. Відкачування безперервне, адже через порив вода тече без зупину. Далі начальник зміни телефонує в диспетчерську. Він повідомляє, які адреси будуть без води під час ремонту.

Для того, щоб продовжити ремонт потрібно провести зварювальні роботи та виготовлення деталей на заміну старій. Слюсар аварійно-відновлювальних робіт Володимир тим часом оглядає дві інші ділянки, де планують працювати наступного дня. Після цього фахівці демонтують аварійну ділянку водоводу.

Мінуси та плюси цієї професії

Хоча робота в холодній воді взимку може здатися екстремальною, для фахівців КП “Дніпроводоканалу” це просто частина роботи. Слюсар з багаторічним досвідом зазначає, що в їхній професії майже немає мінусів, адже “робота є робота”.

Окрім складних умов роботи, фахівці КП “Дніпроводоканалу” стикаються з проблемою нестачі кадрів. Це призводить до затримок у роботі та необхідності виконувати подвійну норму. Проте, працівники підприємства відзначають і плюси своєї професії: стабільність та можливість допомагати людям цілодобово.

Раніше ми писали, як працює міська аварійна служба Дніпра.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: