Skip to content

ОФІЦІЙНО У Дніпрі встановлюють вікна у будинках, які постраждали від ворожої атаки 25 лютого

Дніпро продовжує замінювати вікна у будинках, які постраждали від ракетних ударів окупантів. Нині роботи по заміни тривають по вул. Коксовій. Там в ніч з 25 на 26 лютого через падіння уламків ворожого залізяччя вибито вікна у трьох п’ятиповерхівках. Сьогодні директор департаменту житлового господарства Дніпровської міськради Сергій Файфер перевірив, як проходять роботи, пише «Наше місто».

В одному із цих будинків мешкає Зінаїда Руденко. Жінка у той момент була вдома. Від вибуху вона впала та втратила свідомість.

«Я у момент падіння чула як летіло скло. Потім через час я отямилась і побачила що у кімнаті вилетіли вікна. Мене вразила швидкість КП «Жилсервіс-5» ДМР які вже о 8 ранку привезли скло та встановили його мені. Я дуже вдячна, що місто не кинуло у біді та допомогло нам», – поділилась мешканка постраждалого будинку по вул. Коксова Зінаїда Руденко.

Нині бригади замінюють вікна на сходових клітинах в одному з будинків. У цілому роботи планують завершити за вихідні.

«Ми тут в перші дні у 70-ти вікнах встановили скло. А ті вікна, в яких постраждала рама – зняли в перший же день заміри та замовили нові. У цілому тут замінюємо 50 вікон. Усю заміну вікон у цих трьох будинків плануємо завершити за кілька днів», – розповів директор департаменту житлового господарства Сергій Файфер, який 8 березня є черговим по місту.

Читайте також: Мешканці пошкоджених через ракетний обстріл 25 лютого будинків у Новокодацькому районі Дніпра отримають матеріальну допомогу

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: