Skip to content

Мешканці пошкоджених через ракетний обстріл 25 лютого будинків у Новокодацькому районі Дніпра отримають матеріальну допомогу

Мешканці пошкоджених через ракетний обстріл 25 лютого будинків у Новокодацькому районі Дніпра отримають матеріальну допомогу

Увечері 25 лютого росія здійснила масовану атаку по Дніпру. Через це у Новокодацькому районі пошкоджено 12 приватних будинків. Комісія районної адміністрації від самого ранку складає акти пошкодженого майна, аби жителі змогли отримати матеріальну допомогу, – передає «Наше Місто» з посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.

За словами заступниці голови Новокодацької районної адміністрації Анжели Гаращенко, три будинки у Новокодацькому районі мають достатньо великі пошкодження.

«Від самого ранку 26 лютого на місці пошкоджених будинків працює комісія адміністрації району. Складають акти пошкодженого майна для надання допомоги. Мешканцям цих будинків необхідно звернутися з пакетом документів до адміністрації Новокодацького району, або подати заявку через «Дію» для участі у програмі «єВідновлення», — пояснила Анжела Гаращенко.

Для того, аби звернутися до адміністрації Новокодацького району стосовно призначення допомоги, необхідно надати такий пакет документів:

  • право власності на будинок,
  • право власності на земельну ділянку,
  • технічний паспорт на будівлю,
  • документ, що посвідчує особу.

До цього пакета документів також потрібно додати світлини пошкодженого будинку. Разом зі складеним актом усе це направляється до департаменту соціальної політики міської ради для надання матеріальної допомоги від міста.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що лікар з Дніпра розповів, у якому стані перебувають постраждалі внаслідок ракетної атаки 25 лютого.

Читайте також: У Дніпрі активно ремонтують вибиті вікна у постраждалих від ракетної атаки будинках.

Категорія: Війна, Влада, Новини Дніпра

Позначки: , , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: