Skip to content

У Дніпрі в будинку на ж/м Тополя-3, 47 перевірили ремонт ліфту

У Дніпрі в будинку на ж/м Тополя-3, 47 перевірили ремонт ліфту

У Дніпрі попри війну продовжують піктуватися про безпеку та комфорт мешканців міста. Сьогодні черговий по місту перевірив, як проходять ремонтні робити на ліфті будинку, – передає «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Черговий по місту Сергій Файфер, директор департаменту житлового господарства, перевірив як ремонтують ліфт на ж/м Тополя-3 у будинку 47, корпус 1, підʼїзд 2. Тут його не ремонтували понад 35 років. Місцева мешканка ділиться, ліфт дійсно постійно зупинявся і доводилось ходити пішки.

«Ліфт інколи був проблемний. Нині ж бачимо що тут працюють бригади, раді що нам його ремонтують», – поділилась мешканка цього будинку.

Нині тут за цією адресою вже три тижні працюють бригади: встановлюють найсучасніше обладнання.

«Перед ремонтом ми побачили старе обладнання і воно було на 2 з 5 балів. Звісно що ми намагались підтримувати його стан, але вже настав час його міняти. Тут ми міняємо сучасну кабіну, лебідку, електроніку та все інше обладнання італійського виробника, який є одним з найкращих на ринку. Роботи завершимо за тиждень», – прокоментував головний інженер ліфтового підприємства Єгор Шевченко.

У цілому Дніпро продовжує ремонтувати ліфти по всьому місту. Нині проблеми стоячих ліфтів у Дніпрі вже немає.

«Ми побороли цю проблему вже давно. Звісно що є ліфти, які потребують ремонту, але майстри оперативно приїзджають на виклик та усувають проблемо. І звісно ми ставимо такі ліфти у план на ремонт. До кінця весни у Дніпрі відремонтуємо 30 підіймачів», – проговорив Сергій Файфер.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі в 2024 році планують встановити 150 нових ліфтів у будинках мешканців.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: