Skip to content

У Дніпрі суд виніс вирок трьом нападникам, які жорстоко побили активістку Наталю Ешонкулову

Дніпровський суд виніс вирок у справі про напад на активістку Наталю Ешонкулову. Два роки тривав розгляд справи про жорстоке побиття Наталії Ешонкулової, яке сталося 15 липня 2021 року. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на Дніпро оперативний.

Активістку було жорстоко побито у власному будинку. Жінка отримала численні травми, включаючи зламаний ніс, черепно-мозкову травму, забої та порізи. Нападників налякала сусідка, яка почула крики Наталії. Вона ж надала активістці першу допомогу та викликала швидку допомогу.

У замаху на життя Наталя Ешонкулова звинуватила Олександра Петровського (“Наріка”), його партнера “Еміля” Арутюняна, Віталія Мархасіна та злодія в законі “Умку”. Активістка вела тривалу боротьбу з криміналітетом, який займався махінаціями з нерухомістю, рейдерськими захопленнями бізнесу у місцевих підприємців та ін.

Поліція затримала трьох підозрюваних у нападі: Андрія Русака, Андрія Чульського та Руслана Кузьменко. Саме Кузьменко допомагав їм, перевозячи їх та надаючи вказівки.

Всі троє підозрюваних пов’язані з вищезгаданими кримінальними авторитетами і, ймовірно, виконували їхні вказівки.

Судовий процес, що розтягнувся на два роки, нарешті завершився. Засуджених за напад визнано винними та засуджено до 11 років позбавлення волі. Кожен з них також зобов’язаний виплатити потерпілій 300 000 гривень.

Раніше ми писали, у Дніпрі зірвався суд щодо «ворів у законі» «Умки» і «Лаши Свана».

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: