Skip to content

Справа Наталії Ешонкулової: що бачили свідки після нападу

Активістка Наталія Ешонкулова стала жертвою нападників у липні минулого року. З того часу потерпіла доводить: замах на її життя був замовлений, і вона – знає ким. Які деталі на справу пролив допит свідків на черговому судовому засіданні розповість кореспондент «Наше місто» з посиланням на ДніпроТВ.

Допит свідка Дмитра Жеравіна, у справі про замах на вбивство Наталії Ешонкулової, видався емоційним. Того вечора нападники чекали на жінку біля дверей квартири – нині ці спогади – перетворилися на свідчення у суді.

Сторона захисту ставила багато запитань, навіть про процес лікування Наталії, або про власну відповідальність Дмитра. Тож, суддя зупиняв повторювані запитання, або такі, що тисли на свідка. Сама потерпіла назвала це «маніпуляціями».

На лаві підсудних – троє: Руслан Кузьменко, Андрій Чульський та Андрій Русак. Всі вони можуть мати стосунок, до замовного, на думку Наталії замаху на її життя. Хто ж замовники?

У представників захисту свої претензії до слідства, хоча і вважають що АНД-суд веде справу правильно – без нарікань.

Ускладнює розгляд те, що деякі свідки по справі знаходять на нині непідконтрольних Україні територіях. Наступне засідання, на якому мають заслухати інших свідків відбудеться першого листопада.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: