Skip to content

Парки і сквери Дніпра готують до весняно-літнього сезону

Ксенія Куземко

У парках і скверах Дніпра триває велика підготовка до весняно-літнього сезону: обрізають зелені насадження, прочісують газони та вигрібають опале листя тощо. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

Так, на популярній зоні відпочинку по вул. Яворницького, озеленювачи КП «Міська інфраструктура» проводять обрізку декоративних злакових насаджень -пеннісетума. Це  багаторічна злакова рослина яка дуже широко використовується у ландшафтному дизайні. Взимку наземну частину багаторічного холодостійкого пеннісетума не обрізають, адже вона служить укриттям для коренів рослин.

Саме на початку весни необхідно обрізати верхній шар торішнього листя та стебла, аби дати життя молодим паросткам.

Неподалік від вул. Яворницького, у сквері Івана Старова також кипить робота.  Тут працівники спочатку зачищають, ґрунтують, а потім фарбують лавочки, які після зими та великої кількості опадів потребують оновлення зовнішнього вигляду.

У зоні росту троянд озеленювачи проводять розчистку території та підрізку кущів.

Активні роботи з благоустрою ведуться не тільки на центральних паркових локаціях, а й у більш віддалених зонах. Так, у парку Памʼяті та Примирення ведуться роботи з ремонту та оновлення парапетів. Наразі тут триває проміжний етап робіт – парапети зачищають та наносять шпаклівку, попереду чекає етап фарбування.

На дитячому майданчику фарбування елементів вже триває: оновлюють гойдалки, лавочки, пісочницю.

Загалом у віданні комунальних підприємств, підпорядкованих Департаменту парків та рекреації ДМР, 16 парків та 14 скверів, а також  інші території загального користування (зелені зони).

Раніше ми писали, у Дніпрі автошляхи та тротуари прибирають за допомогою сучасної спецтехніки.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: