Skip to content

У Дніпрі автошляхи та тротуари прибирають за допомогою сучасної спецтехніки

У Дніпрі автошляхи та тротуари прибирають за допомогою сучасної спецтехніки

Щоранку пані Олена, прямуючи на роботу, минає парк імені Богдана Хмельницького. Сьогодні її увагу привернули комунальники, які за допомогою спецтехніки ретельно очищали тротуари та проїжджу частину від бруду. Жінка поділилася, що такі роботи завжди її тішать, адже чистота довкола дарує їй гарний настрій та заряд позитиву на весь день. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

Дніпро вже протягом трьох тижнів активно оновлюється. Щоденно на вулицях міста можна побачити 11 бригад комунальників, які за допомогою спецтехніки – 11 навантажувачів та самоскидів – роблять наше місто чистішим. На правому березі Дніпра роботи вже близькі до завершення, а ось на лівому – ще тільки розпочинаються.

«Комунальні служби міста щодня дбають про його чистоту. Їхніми зусиллями прибирається випадкове сміття, очищаються урни, зелені зони та підмітаються тротуари. Близько 300 комунальників, задіяних у цій роботі, використовують 11 самоскидів, 11 навантажувачів, до 15 підмітально-прибиральних машин на автошляхах та 15 малих підмітально-прибиральних машин на тротуарах. Робочий день починається о 7:00 і триває до 17:00», – зазначила Світлана Літвінова, начальниця управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР.

Щоранку пані Олена, прямуючи на роботу, минає парк імені Богдана Хмельницького. Сьогодні її увагу привернули комунальники

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: