Skip to content

Поставили пломбу й припинили водопостачання: як у Дніпрі відключають боржників

Злісних боржників почали відключати від водопостачання у Дніпрі з 1 лютого. 5 березня  відключали абонентів по вул. Сурській у Шевченківському районі. Це приватний сектор, пише «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

«Ось, наприклад, в одному з будинків власник роками не сплачував воду та ігнорував попередження КП «Дніпроводоканал» про необхідність погасити борг», — поділилась контролерка КП «Дніпроводоканал» Ольга Васильченко.

Господар завинив за послуги більше ніж 20 тисяч гривень.

«На труби комунальники поставили пломбу й припинили водопостачання. Власник будинку може звернутися до КП «Дніпроводоканал», укласти договір реструктуризації та  окремо від боргу ще сплатити і за підключення — від 900 гривень», — розповів начальник абонентської служби Шевченківського району КП «Дніпроводоканал» Олексій Нечуя.

У Дніпрі першими від послуг водопостачання відключають найбільших боржників саме у приватному секторі. «Після скасування мораторію від 29 грудня 2023 року (постанова № 206 Кабміну України, – ред.) ми можемо відключати боржників від водопостачання. Раніше, до припинення чи скасування воєнного стану в Україні, було заборонено припиняти надання житлово-комунальних послуг в разі їхньої несплати», — уточнив Олексій Нечуя.

У Дніпрі станом на 1 січня 2024 року мешканці заборгували КП «Дніпроводоканал» 816 млн грн. Загальний борг мешканців Шевченківського району становить:

  • – приватний сектор — 7,2 млн грн;
  • – багатоквартирні будинки — 52,9 млн грн.

«Якщо ви не маєте можливості сплатити повну суму боргу, підприємство радить оформити договір реструктуризації. Отримати роз’яснення щодо оформлення  такого договору можна в абонентському відділу КП «Дніпроводоканал», — прокоментував Олексій Нечуя.

Перелік адрес є на сайті — https://vodokanal.dp.ua/kontakti/.

Також можна отримати консультацію, зателефонувавши за номерами: (050) 019-43-53 та (098) 061-79-36.

Нагадаємо, раніше ми писали, що 5 березня у Дніпрі декілька житлових масивів залишились без води.

Категорія: Влада, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: