Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Як у Дніпрі надати згоду на посмертне донорство органів

Супрун Юлія

заява на донорство

Кожен українець може стати донором органів у випадку раптової смерті. Для цього треба звернутися до трансплант-координатора будь-якого закладу охорони здоров’я, який має доступ до Єдиної державної інформаційної системи трансплантації органів, де можна скласти відповідну заяву. Про це пише “Наше місто” з посиланням на Український центр трансплант-координації.

У Дніпрі  трансплант-координатор працює на базі обласної лікарні ім. Мечнікова (площа Соборна, будинок 14. Відділення судинної хірургії, 6-й поверх).

Трансплант- координатор: Кобилянский Андрій Миколайович

Моб: 38 095 6541500.

Також можна звернутися до будь-якого регіонального центру трансплант-координації.

У регіональному центрі Дніпропетровської області бажаючих підписати згоду на посмертне донорство запрошують на зустріч з трансплант-координатором. 

Ми заповнюємо разом бланк, вам пояснять все, що не зрозуміло, все дуже прозоро. Цю згоду буде внесено у Єдиний реєстр. Якщо ви передумали бути потенційним донором, то ви підписуєте інший документ і ваші дані видаляють з Єдиного реєстру, – пояснили нашому кореспонденту по телефону.

У визначений трансплант-координатором час треба приїхати до закладу охорони здоров’я. При собі слід мати документ, який посвідчує особу. Заява про посмертне донорство є конфіденційною інформацією про фізичну особу.

заява на донорство
заява на донорство
заява на донорство

Підписання заяви про згоду на посмертне донорство не потребує нотаріального посвідчення чи засвідчення справжності підпису зазначеної особи нотаріусом.

Зразок заяви щодо згоди на посмертне донорство затверджений Постановою Кабінету Міністрів України № 1211 від 27 грудня 2018 року. 

Нагадаємо, раніше ми писали історію 4-річного хлопчика, який став донором органів для трьох дітей.

Категорія: Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: