Skip to content

На війні загинула відома громадська активістка з Дніпра, яка добровільно пішла на фронт парамедикинею

На війні загинула відома громадська активістка з Дніпра, яка добровільно пішла на фронт парамедикинею

Сьогодні Дніпро сколихнула трагічна новина. Війна забрала життя громадської активістки з Ігрені Ольги Гриценко, яка добровільно пішла на фронт парамедикинею, – передає «Наше Місто».

Ольга була активісткою, громадською діячкою, волонтеркою та справжньою патріоткою своєї країни. Друзі та знайомі називали жынку душею Ігрені, адже вона завжди була готова допомогти та підтримати.

«В армію вона пішла сама. Бо вважала, що так правильно. Їй ніколи не було все одно. Що в питаннях життя людей на Ігрені. Що в питаннях життя в країні», – згадує про загиблу народний депутат Дмитро Кисилевський.

Друзі та колеги з фейсбук-спільноти розповідають, що Ольга була справжнісіньким двигуном громадського життя. Вона була тією людиною, яка своєю енергією могла мотивувати інших рухатися далі. А усім, хто цього потребував, Ольга допомагала словом та ділом.

«Мабуть, немає нікого, хто не знав нашу Олю, кому вона допомогла – словом чи ділом. Людина з великим серцем, морем енергії та ідей, рушійна сила та двигун громадського життя. Сильна, смілива, принципова, чуйна, мудра, енергійна, просто найкраща. Прекрасна жінка, друг, волонтер, Патріот, громадський діяч, засновник та адміністратор спільноти “Події Ігрені”», – йдеться у дописі.

Ольга Гриценко була справжнім прикладом людяності та добра. Друзі кажуть, що вона жила для людей, заради людей і загинула.

«Немає достатньо слів, щоб висловити біль і сум такої втрати. Неможливо усвідомити, що нашої Олі з нами більше немає. Її світла пам’ять назавжди залишиться в наших серцях. Ця війна забрала в нас частину душі нашої громади. Вічна пам’ять і слава Героїні!», – пишуть у Фейсбуці «Події Ігрені».

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав відважну, сміливу людину, яка стала прикладом для багатьох. Пам’ять про неї назавжди залишиться у наших серцях. Схиляємо голови у скорботі.

Фото з фейсбук-сторінки народного депутата Дмитра Кисилевського.

Нагадаємо, раніше ми писали: Вулицю у Дніпрі перейменують на честь загиблого воїна.

Читайте також: «ПавуЧари з Дніпра» шиють унікальні матраци та подушки українським воїнам.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: