Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ ОФІЦІЙНО У міській лікарні Дніпра № 4 пацієнтів обстежують на новому цифровому томографі

У міській лікарні Дніпра № 4 пацієнтів обстежують на новому цифровому томографі

З грудня в одній з міських лікарень завдяки новому чудо-апарату проведено близько 6000 досліджень головного мозку, серця, хребта, грудної клітки, черевної порожнини. Найсучасніший комп’ютерний томограф працює швидко, якісно та безпечно, що гідно оцінили як лікарі, так і пацієнти.Про це повідомляє сайт «Наше місто».

Комп’ютерний томограф Philips, встановлений у лікарні три місяці тому, дозволяє швидко поставити діагноз, а для хворих він найбезпечніший, оскільки працює з низькою дозою опромінення.

– Кабінет комп’ютерної томографії №1 почав працювати з кінця грудня, – розповідає Лев, лікар-радіолог. – Хворі, яким потрібна ургентна допомога, проходять дослідження на цьому томографі. Це велика кількість військових, а також пацієнти з гострим порушенням мозкового кровообігу.  Переваги цього комп’ютерного томографу – швидкість та якість. Можливо оперативно виявити інсульти, множинні  сторонні тіла, що дуже важливо при лікуванні військових, різного роду забої, контузії головного мозку, онкологію на ранніх стадіях. За день буває до  60 звернень на комп’ютерну діагностику, а взагалі за день можна зробити більше ста досліджень.

Задоволені новою технікою і пацієнти, адже саме дослідження займає лише декілька хвилин.

– Я вражений таким чудовим обладнанням, – каже Анатолій Сергієнко, який звернувся до лікарні з жалобами на головний біль. – Все робиться якісно та швидко. Дякую техніці та нашим лікарям!

Раніше ми писали про те, що медзаклад Дніпра, у який торік окупанти поцілили ракетою, вже має нове приміщення.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: