Skip to content

Борис Філатов висловив співчуття стосовно трагедії в Одесі

Борис Філатов висловив співчуття стосовно трагедії в Одесі

У ніч на 2 березня російська армія нещадно атакувала ударними безпілотниками Одесу. В результаті цього пошкоджено декілька багатоповерхових житлових будинків. Наразі під завалами досі продовжуються пошуки людей. Міський голова Дніпра Борис Філатов висловив співчуття місту та його жителям, – передає «Наше Місто».

Борис Філатов прокоментував трагедію в Одесі. Міський голова Дніпра розповів, що багато його спогадів пов’язані з Одесою. Він вже раніше казав, що нестерпно боляче бачити, як окупанти знищують місто, яке він дуже любить. І сьогодні, в час, коли рятувальні служби працюють над пошуками та порятунком людей, він знову повторив ці слова співчуття та болю.

«Нестерпно боляче бачити, як виродки знищують Одесу. Місто, яке я так люблю і з яким у мене стільки пов’язано. Місто, де я навчався в аспірантурі та захищав у покійного професора Сурілова дисертацію. Місто затишних та тихих дворів. Дивовижних смаків та пахощів Привозу, щасливих спогадів юності, вареної кукурудзи, дитинства на пляжі Лузанівка. Каменоломен і військової слави… Одеса неодноразово бачила темні часи, але завжди перемагала.», – йдеться у дописі міського голови Дніпра.

Тоді він додав, що це місто, у якому живуть сильні та горді люди, які шалено люблять свою Батьківщину.

«Я напишу це вдруге. Одеса-мама ніколи не скориться», – каже Борис Філатов.

Нагадаємо, раніше ми писали, що кількість загиблих внаслідок атаки дронами по Одесі збільшилася до 10. Сьогодні рятувальники знайшли тіло 8-місячного немовляти, мати якого намагалася врятувати дитину, закривши її своїм тілом.

Читайте також: Чим довше затягується війна, тим більше ми повинні змінювати всередині країни, – Борис Філатов.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: