Skip to content

Іменні стипендії міського голови імені Гаррі Логвіна: у Дніпрі вручили сертифікати учням початкових мистецьких закладів

Іменні стипендії міського голови імені Гаррі Логвіна: у Дніпрі вручили сертифікати учням початкових мистецьких закладів

Сьогодні, 14 лютого, у Дніпрі вручили сертифікати на отримання стипендій міського голови для учнів початкових мистецьких закладів, – передає «Наше Місто».

У Дніпрі було відзначено лауреатів іменної стипендії міського голови імені Гаррі Логвіна за їхні досягнення в області музичного мистецтва. Ця стипендія призначається учням мистецьких шкіл за класом скрипки. Варто зауважити, що Дніпро відзначається як єдине місто, де підтримують молодих скрипалів через фінансове заохочення, завдяки ініціативі міського голови.

Кожного року фахове журі, яким керує професор Дніпровської академії музики, художній керівник та диригент камерного оркестру «Пори Року», народний артист України Дмитро Логвін, визначає найкращих з кращих.

Дмитро Логвін підкреслив важливість музичного навчання для дітей, стверджуючи, що кожна дитина, яка займається музикою, розвиває свій кругозір, що відрізняє її від інших дітей. Він рекомендує батькам, які мають таку можливість, віддавати своїх дітей до музичних шкіл, наголошуючи, що це не обов’язково зробить з них професійних музикантів, але обов’язково сприяє їхньому розвитку.

Ксенія Сушко, заступниця міського голови і директорка департаменту гуманітарної політики міської ради, додає, що важливо мотивувати дітей до розвитку і навчання, а музичні школи у Дніпрі грають ключову роль у цьому процесі.

«Діти розвиваються, вчаться, здобувають знання. За це їх мотивуємо. Ми усі мріємо щодо розширення мережі закладів мистецьких шкіл у Дніпрі. Навчання такого формату, яке надають наші музичні школи  – це перший крок для дітей у їхньому музичному чи мистецькому професіоналізмі. У місті відкриті музичні школи. Частина з них має свої укриття, інші – користуються іншими укриттями партнерських закладів, що поруч», – каже Сушко Ксенія, заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директорка департаменту гуманітарної політики.

На цьому заході було визначено 10 стипендіатів міського голови імені Гаррі Логвіна, серед яких виділилися талановиті молоді музиканти:

  • Шмунк Анна (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа № 1»);
  • Люшкова Кіра (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа № 3 «АРТДЕБЮТ»);
  • Бакун Тимофій (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча школа мистецтв № 4 ім. Бориса Гмирі»);
  • Данильченко Зоряна (міський комунальний заклад культури «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара»);
  • Агапонова Ольга (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа № 7 імені Леоніда Когана»);
  • Снегірьова Катерина (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа № 10»);
  • Волошина Ніколь (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа № 13»);
  • Литвин Єва (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа № 14»);
  • Антипова Ольга (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15 «Дитяча музична академія імені Миколи Різоля»);
  • Ярош Лілія (міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча музична школа № 17»).

Нагадаємо, раніше ми писали, що 11 вишів Дніпра увійшли до рейтингу найкращих українських університетів.

Категорія: Новини Дніпра, Освіта, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: