Skip to content

Їздила разом з ним по всіх шпиталях: у лікарні Дніпра розповіли історію кохання військового та його дружини

Їздила разом з ним по всіх шпиталях: у лікарні Дніпра розповіли історію кохання військового та його дружини

Оля – кохана військового, якого звуть Артем. Минулого року, вранці 18 жовтня, жінці прийшло повідомлення – світлина з пораненим чоловіком, який увесь був замотаний у бинти. Слухавку взяла медсестра з Новомосковської лікарні. Так Оля дізналася, що її коханий отримав важкі поранення, – передає «Наше Місто».

Жінка ділиться, що у її коханого Артема були численні осколкові поранення спини, хребта, пошкоджені ледь не усі внутрішні органи. Розмовляти і рухатися чоловік не міг.

«Досі не розумію, як Киця мені фото надіслав, не пам’ятає досі. То було диво: він хотів, щоб я його знайшла. І я його знайшла!», – згадує Оля.

Так чоловік 2 місяці перебував у нерухомому стані. Його страшенний біль Оля переживала та відчувала, наче свій. Але молода жінка не опускала рук. Вона всіляко допомагала коханому: мила, голила, годувала, перевертала, аби не було пролежнів. А також піднімала настрій жартами, бо, за її словами, вони завжди жартують.

За 4 місяці чоловік переніс 4 операції. Жінка кожного разу була з ним у лікарнях – у Новомосковську, Києві, Дніпрі, Львові.

«У палаті з ним находилась весь час, не було якщо ліжка поруч – спали на одному, у коридорах іноді на каталці коротенько відпочивала, їхала за Коханим по шпиталях, не знаючи куди, навіть знайомих не було. А як інакше? Я – його опора. Я ж тоді, в Новомосковську сказала: Артемчику, щоб з тобою не відбулося, я завжди з тобою! І він мене почув!», – розповідає Оля.

Останній осколок з хреста чоловікові дістали у Львові. Після цього вони разом повернулися назад до Дніпра. Тут Артем проходить реабілітацію. Не зважаючи на біль та судоми, чоловік мужньо «відвойовує» своє життя: він вже сам одягається, їсть, може пересісти з ліжка в крісло колісне. Також по трохи опановує ходунки.

«Ви питаєте, як я розумію Любов? То є турбота, повага, довіра», – каже Оля.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі для людей поважного віку влаштували вечір знайомств.

Читайте також: Випробування війною: зворушливі історії закоханих з Дніпра.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: