Site icon Наше Місто

Екологічний проєкт АТБ: вже утилізовано понад 311 тон використаних батарейок

Жорстока війна, яка майже два роки триває в Україні, не змінила відношення громадян до власної країни, рідної землі, екології та, відповідно, здоров’я майбутніх поколінь. Це вчергове доводять екологічні ініціативи, які реалізує патріотичний бізнес, і які активно підтримує суспільство, пише «Наше місто».

Одним з наочних підтверджень тому є популярний проєкт АТБ з переробки небезпечних для довкілля використаних елементів живлення — «Утилізуй сьогодні для чистого завтра».

Ініціатива зі збору, сортування та переробки використаних батарейок профільними європейськими підприємствами вже кілька років  реалізується АТБ у партнерстві з Duracell, SavService, PromoService та лише набирає обертів.

Згідно оновлених даних компанії, минулого непростого року плановий об’єм експорту  навіть було перевиконано на 51 тону. Напередодні новорічних свят попри складнощі, викликані протестувальниками на українсько-польському кордоні, на відоме польське підприємство BatEKO прибули 14-та і 15-та фури батарейок, зібраних в дискаунтерах АТБ. Загальна вага відправлених на переробку елементів живлення протягом 2023-го року (при плані у 160 тон) досягла відмітки у 211,6 тон. За даними польських партнерів, 168 тон цього небезпечного для екології вантажу вже успішно утилізовано.

Наразі АТБ займає перше місце по загальному об’єму експорту використаних батарейок на переробку в країни ЄС за всі роки нашої незалежності. На спеціалізовані заводи GreenWEEE (Румунія) та вказаний польський BatEKO загалом доправлено вже 311 тон. Це  приблизно 15 мільйонів використаних батарейок, які свідомі українці не викинули у звичайний смітник, а принесли до спеціальних контейнерів розташованих в магазинах найбільшої торговельної мережі країни, турбуючись про довкілля.

В компанії щиро дякують небайдужим громадянам за довіру та спільні зусилля по захисту природи, а також поширення культури свідомого ставлення до небезпечних відходів.

Започаткована АТБ правильна переробка/утилізація використаних елементів живлення вже кілька років поспіль дозволяє не тільки рятувати довкілля від шкідливих елементів, а й зберегти ресурси, повернувши матеріали до повторного використання.

Нагадаємо, АТБ однією з перших у галузі ритейлу підтримала європейську тенденцію по відмові від шкідливого пластику. В магазинах мережі використовуються «зелені» біорозкладні пакети і навіть інноваційні пакети з кукурудзяного крохмалю.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також:

Exit mobile version