Skip to content

Зірвала джекпот і їде в Париж: пенсіонерка з Дніпра виграла в лотерею

Валерия Федоренко

Зірвала джекпот і їде в Париж: пенсіонерка з Дніпра виграла в лотерею

Пенсіонерка з Дніпра виграла немаленьку суму в лотереї, купивши усього лише один білет. Тепер жінка думає про поїздку в Париж. Про це повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Оператор державних лотерей.

82-річна пенсіонерка з Дніпра, на ім’я Любов Сергіївна, придбала усього лише один білет в «Лото-забава» і він виявився виграшним. Зірвавши справжній джекпот жінка отримала 190 000 гривень.

Любов Сергіївна розповідає, що участь в лотереях приносить їй радість, тому для розваги вона грає вже протягом 14 років.

«Участь у лотереях – мій спосіб знайти трохи радості у повсякденному житті», – ділиться жінка.

Свій виграшний білет пенсіонерка придбала за 25 гривень у точці продажів лотерей у Дніпрі. Проте, вигравши немаленьку суму, жінка не збирається припиняти грати: за словами Любові Сергіївни, вона вже купила білет на наступний тираж.

Що бабуся буде робити з виграними грошима

Любов Сергіївна зізнається, що завжди мріяла побувати у Парижі. І тепер можливо саме цей виграш наблизить пенсіонерку до здійснення своєї мрії.

Жінка розповідає, що її історія може стати зразком для інших, адже це яскравий приклад того, що вік – не перешкода для здійснення мрій.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: