Skip to content

Разом до перемоги: захисники отримали від дніпрян чергову партію допомоги

Дніпро продовжує лідирувати в закупівлях необхідного оснащення для наших оборонців. Місто постійно доправляє на фронт великі партії техніки, обладнання тощо. Цього разу захисникам передали новий тип БпЛА – дрони-камікадзе. Йдеться про 25 одиниць. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиалнням на міську владу.

«Ці крила-камікадзе українського виробництвам рятуватимуть життя наших хлопців. Вони здатні вражати противника на відстані 25-30 кілометрів. Одним крилом можна збити танк, підпалити склад, знищити засоби радіоелектронної боротьби. Словом, ці дрони точно вноситимуть смуту в ряди супротивника. Дякуємо Дніпру за надану допомогу», – підкреслив військовий з позивним Док.

За словами директорки КП «Інфо-рада-Дніпро» Альони Чуєвої, з початку повномасштабного вторгнення Дніпро передав на фронт понад 1 200 одиниць дронів різного типу (розвідувальні, ударні, з тепловізорами та без).

«З перших днів війни Дніпро, його мешканці, підтримують наших захисників і захисниць у рамках програми сприяння територіальній обороні міста. За даними «Prozorro», Дніпро у 2023 році став лідером із закупівлі дронів. Потреба в них залишається актуальною. Дрони як витратний матеріал, вони значно полегшують роботу наших військових: допомагають у розвідці, виконанні різних небезпечних завдань. На цьому не зупиняємося. Продовжуємо взаємодіяти з військовими. Разом до перемоги!» – зазначила Альона Чуєва.

Із 24 лютого 2022 року дніпряни передали захисникам:

 • більше ніж 1 200 дронів;
 • 31 антидронову рушницю;
 • більше ніж 1 650 одиниць техніки у сфері радіо та мобільного зв’язку: ретранслятори у комплекті зі спеціальними боксами, радіостанції, пристрої активації та підсилювачі GSM сигналу тощо;
 • понад 500 камер відеоспостереження на різних об’єктах та 6 130 метрів оптичних мереж;
 • 30 комплектів автоматичних установок на базі відеокамер для забезпечення ціленаведення;
 • 100 комплектів окулярів нічного бачення «Нічний водій»;
 • майже 100 одиниць техніки у сфері забезпечення навігаційним і супутниковим обладнанням;
 • більше ніж 3 500 одиниць комп’ютерної техніки: ноутбуки, БФП, принтери, планшети із спеціалізованим програмним забезпеченням, автоматизовані робочі місця та сервери, плотери;
 • майже 500 одиниць аудіовізуального обладнання: монітори, телевізори, проєктори, тощо;
 • майже 3 800 одиниць акумуляторів, генераторів, зарядних станцій/пристроїв, зокрема й для коптерів та інші джерела безперебійного живлення;
 • майже 5 500 одиниць мережевого, комутаційного обладнання та матеріалів: комутатори, маршрутизатори, IP-телефони, накопичувачі, телекомунікаційні шафи, електричне обладнання тощо.

Категорія: Важливо, Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: