Skip to content

У Дніпрі стартував відкритий особистий Чемпіонат України з шахів

У Дніпрі стартував відкритий особистий Чемпіонат України з шахів

У Дніпрі стартував відкритий особистий Чемпіонат України з шахів серед чоловіків та жінок (рапід та бліц). Змагання триватимуть до 3 листопада.

«Від імені міського голови Бориса Філатова вітаємо шахістів і шахісток у Дніпрі на Чемпіонаті України з шахів. Ретельно готувалися, аби організувати ці змагання за підтримки федерації шахів міста у цій затишній залі центру «Менора». Учасникам – цікавих партій, комбінацій, перемоги. Завдяки нашим славетним воїнам маємо можливість проводити у місті різні спортивні події», – зазначила заступниця міського голови, директорка департаменту гуманітарної політики міської ради Ксенія Сушко.

У Дніпрі стартував відкритий особистий Чемпіонат України з шахів

Під час відкриття змагань вона вручила подяку міського голови Бориса Філатова тренеру-викладачу з шахів міської дитячо-юнацької спортивної школи № 9 ім. міжнародного гросмейстера О. С. Мороза Геннадію Гутману з нагоди ювілею.

Голова федерації шахів міста Дніпра та Дніпропетровської області Олексій Марков зазначив: «Раді тому, що вже стало гарною традицією проводити у Дніпрі змагання з шахів. Два тижні тому місто приймало турнір, а нині – всеукраїнський чемпіонат. На відміну від інших  міст Дніпро – у лідерах з проведення шахових змагань. Переможці цього чемпіонату матимуть можливість представляти Україну на міжнародних форумах».

У змаганнях бере участь і міжнародний гросмейстер Дмитро Максимов з Дніпра: «Настрій чудовий, бойовий. Усім учасникам бажаю удачі. Сам теж планую показати гарну гру».

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: