Skip to content

У Дніпрі розповіли, як часто прибирають вуличні укриття і біотуалети біля них (Фото)

У Дніпрі активно продовжують встановлювати залізобетонні захисні укриття, які допомагають убезпечитися від вибухової хвилі та уламків. Вони бувають декількох різновидів, проте всі вони безпечні для користування. Сьогодні під час чергування по місту заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Олексій Самійлик проінспектував одне з таких укриттів, яке знаходиться по вул. Космічна, 19 М, повідомляє сайт «Наше місто».

Модульні захисні споруди розпочали встановлювати у 2022 році біля зупинок громадського транспорту та у місцях великого скупчення людей. Торік у Дніпрі встановили 36 укриттів різних типів, з початку 2023-го – 22, до кінця року планується додатково встановити ще 33 таких укриття.

Сам процес монтажу виглядає так: спочатку деталі укриття за допомогою вантажівок провозять на місце, де заплановано їх встановити, після цього комунальники зварюють частини між собою. Коли укриття стає повністю монолітним, його починають облаштовувати, а саме встановлюють двері, підключають до електромережі (нагадуємо, що укриття підключається до мереж зовнішнього освітлення, тому світло там зʼявляється одночасно з освітленням на вулиці), встановлюють лави для комфорту містян, розміщають поруч біотуалет і урни для сміття. Також комунальники фарбують та прикрашаються готове укриття малюнком, для того, щоб відвідувачі могли легше орієнтуватися куди йти у випадку небезпеки. Загалом на облаштування одного укриття від монтажу до фарбування в середньому потрібен тиждень роботи. Після завершення робіт укриття повністю готове до використання.

Кожне укриття щоденно прибирають комунальники. Щодо біотуалету, то його комунальники обслуговують через день, а двічі на тиждень виконують його миття. Також, за потреби, всередині приміщення проводять обробку (дератизацію) всіх поверхонь для ліквідації неприємного запаху.

Під час чергування Олексій Самілик проінспектував стан укриття за адресою вул. Космічна, 19 М. Воно разраховане на 40 людей, які одночасно можуть там перебувати. Має лави, справне освітлення: урни для сміття та біотуалет поруч. Укриття у задовільному стані, тому результатами перевірки черговий залишився задоволеним.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: