Skip to content

Останні приготування: стало відомо, коли у Дніпрі відкриються перші 20 дитячих садочків

Валерія Доброта

Дитячі садочки у Дніпрі 2023 - Наше Місто

Для безпеки малечі у Дніпрі продовжують облаштовувати укриття у садочках. Наприклад, у КЗДО № 84 ДМР воно вже готове. Раніше укриття було аварійним, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

«Робили все для комфорту малечі. Улаштували вентиляцію, вичистили та пофарбували стіни, а для гарного настрою наших вихованців – намалювали на стінах малюночки. Є зона для чергового, медсестри. Окрема кімната з дошками та телевізором для інтерактивних занять. В іншому приміщенні – поставили столи, щоб дітки малювали. Зроблено вбиральні спеціально з умивальниками для малечі й для дорослих. Є ногомийня, вона має функцію «тепла підлога», щоб не було холодно. Зможемо вмістити пів сотні людей», – показала директорка КЗДО № 84 ДМР Тетяна Коліпаєва. На придатність укриття у цьому садочку вже є підписаний акт від ДСНС.

«У 82 закладах дошкільної освіти робимо найпростіші укриття. Улаштування їх здійснюється відповідно до вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту», – підсумовує спеціалістка відділу технагляду департаменту гуманітарної політики ДМР Валерія Никифорова.

Наприкінці жовтня у Дніпрі планують організувати освітній процес в очному режимі в 20 дитсадочках.  Далі поступово щотижня відкриватимуть ще 5. До кінця листопада працюватимуть уже 47 закладів дошкільної освіти.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Освіта

Позначки: ,

Поділитися: