Skip to content

Дніпро будь-яку негоду поборе: як у місті готуються до сюрпризів погоди в осінньо-зимовий період

Валерія Доброта

Дніпро будь-яку негоду поборе: як у місті готуються до сюрпризів погоди в осінньо-зимовий період - Наше Місто

В зимовий період роботами зі снігоочищення та посипання доріг міста буде охоплено 555 об’єктів, загальною площею понад 11,5 млн. м2. У випадку рясних снігопадів в першу чергу комунальники забезпечуватимуть безпеку руку на особливо небезпечних ділянках (мости, шляхопроводи, підйоми та спуски доріг) та розчистять проїзди до 50-ти медичних закладів міста. Сьогодні під час чергування по місту заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Олексій Самійлик перевірив, як іде підготовка до осінньо-зимового періоду, повідомляє сайт «Наше місто».

Дороги обробляються комбінованою сумішшю (відсів + сіль), піско-соляною сумішшю для кращого зчеплення з дорожнім покриттям. Станом на сьогодні вже заготовлено 25,0 тис. тн. протиожеледних матеріалів, які при необхідності будуть постійно поповнюватися.

Основний елемент ефективного зимового прибирання – це технічна сіль. До повтомасштабного вторгення росії всі територіальні громади країни купували її в Соледарі. Однак після того, як це місто окупували, придбати сіль можна лише за кордоном.

«У Дніпрі є стратегічний запас посипального матеріалу, палива, гуми для техніки, у нас також в достатній кількості закуплена піщано-сольова суміш. Загалом готовність техніки, її стан, рівень кадрового складу я оцінюю на 9 балів із 10. Незабаром ми доробимо останні ремонти та облуговування техніки і будемо готові на всі 100 відсотків. Тож дніпряни можуть бути абсолютно спокійними та впевненими у тому, що Дніпро будь-яку негоду поборе», – зазначив черговий по місту Олексій Самілик.

Також ближче до зими біля зупинок транспорту і на перехрестях почнуть встановлювати ємності з посипальними матеріалами.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: