Skip to content

Мер Дніпра Борис Філатов обговорив з послом Італії посилення співпраці з італійськими містами

Дніпро відвідала делегація з Італії. Під час зустрічі з міським головою обговорювалось питання відновлення України. Про деталі засідання повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

26 жовтня мер Дніпра Борис Філатов провів зустріч із послом Італії П’єром Франческо Дзадзо та іншими представниками дипломатичної місії і бізнесовими асоціаціями. Для них це перший візит до міста.

«Ми дуже раді бути тут. Між Україною та Італією чудові стосунки. Дніпро для нас дуже важливий. Бо це ще й індустріальний хаб», — сказав пан посол.

Також сторони обговорили необхідність посилювати зв’язки для відновлення України. Важливу роль в цьому відіграватимуть почесні консульства Італії, і одним з перших воно нині відкрилося у Дніпрі. Ще однією темою зустрічі стало зміцнення співпраці Дніпра з італійськими містами.

«Вдячний народу та уряду Італії за підтримку. Я розумію пріоритети італійської сторони. Всі питання, що належать до нашої компетенції — з ними ми завжди готові допомогти», — наголосив мер Дніпра Борис Філатов.

Категорія: Новини Дніпра, Новини політики Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: