Skip to content

У Дніпрі відкрили Почесне консульство Італії — одне з перших у майбутній українській мережі

Анна Диброва

У Дніпрі відкрили Почесне консульство Італії — одне з перших у майбутній українській мережі

У Дніпрі розпочинає роботу Почесне консульство Республіки Італія. Це представництво Італії у Дніпрі стало другим в країні та фактично розпочало створення подальшої мережі, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на міську владу.

 26 жовтня на відкриття консульства приїхав посол Італії, пан П’єр Франческо Дзадзо. Серед присутніх також були мер Дніпра Борис Філатов, представники обласної влади, новопризначений почесний консул Республіки Італія у місті Андрій Здесенко, а також консули ще низки країн

Консульський округ поширюється на всю територію Дніпропетровської області.

«Це дійсно важливо, що за понад шістсот днів повномасштабної агресії російської федерації проти України у нас в Дніпрі відкривається консульство наших друзів — Італійської Республіки. Для міста, всіх мешканців це дуже важливо. Не лише для підтримки бізнесу, міжнародних відносин. Це ще й потужна моральна підтримка», — наголосив мер Філатов.

«Для мене велика честь та радість бути присутнім на відкритті Почесного консульства Італії у Дніпрі. Впевнений, що це сприятиме розвитку та посиленню присутності італійського бізнесу, торгівлі, культури і не лише», — сказав пан Дзадзо.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: