Skip to content

Замість снігу і холодяки +30 градусів: в Україні продовжуються погодні гойдалки

Ксенія Куземко

Замість снігу і холодяки +30 градусів: в Україні продовжуються погодні гойдалки

Попри значний холод, що зараз панує, в Україні прогнозують теплу погоду до вихідних. В деяких регіонах температура повітря “підскочить” до літніх показників, а в окремих місцях навіть стане дуже теплою, досягаючи +30 градусів. Ці високі температури передбачаються на суботу, 21 жовтня. Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко, пише «Наше місто».

За її словами, зараз ми перебуватимемо на лінії розподілу холодного та теплого повітря, і тепер метеорологічні моделі показують сильне потепління.

Діденко прогнозує, що температура повітря 21 жовтня буде майже літньою, а на півдні нашої держави буде до +25…+30 градусів.

Згідно з картою, яку опублікувала синоптик, найспекотніше буде в Одеській області, частково в Миколаївській, а також в інших сусідніх з Одеською областях. Але у деяких областях буде холодно. Наприклад, у Чернігівській та Сумській областях очікується +7+9.

“У суботу, 21 жовтня, ніякого тобі снігу і, навпаки, підвищення температури повітря до неймовірних +15+19 градусів, у центрі до +18+23 градусів, а на півдні до +25+30 градусів”, – зазначила Діденко.

У Дніпрі 19-го жовтня опадів не очікується, але сонця буде менше. Вночі +2+5 градусів, завтра вдень +11+13 градусів.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: , ,

Поділитися: