Skip to content

Сподіваюся, Дніпру вдасться пройти цю зиму легше, ніж минулу, – Геннадій Корбан

Анна Диброва

Сподіваюся, Дніпру вдасться пройти цю зиму легше, ніж минулу, - Геннадій Корбан

Про це голова Громадської ради при міській раді Дніпра повідомив в ефірі телеканалу ДніпроТВ, пише сайт «Наше місто».

Геннадій Корбан зазначив, що минулої осені-зими вся Україна, державні енергокомпанії та приватні постачальники енергії не були готові до масштабу ворожих ударів та руйнувань інфраструктури.

“Перед цією зимою всі набули достатньо досвіду. Ми знаємо, як усе може бути. Тому підготовка – набагато краща, набагато серйозніша, – зазначив Геннадій Корбан. – Місто підготувалося, і ця робота заслуговує на вищу оцінку”.

Крім того, врахували помилки та підготувалися до осінньо-зимового сезону енергетики, зокрема – Центральна енергетична компанія (ЦЕК) і ДПЕК, що працюють у Дніпрі, а також держкомпанія Укренерго. Дніпро надає значну допомогу у підготовці об’єктів енергетичної інфраструктури, щоб убезпечити та захистити їх від попадання ворожих дронів і ракет, зазначив голова Громадської ради при міськраді Геннадій Корбан.

Також, комунальні структури Дніпра приділили особливу увагу енергозабезпеченню об’єктів водоканалу та теплоенерго. Зокрема, закупили генератори різних типів. Це допоможе забезпечити стабільну роботу котелень в екстрених ситуаціях та подачу тепла до будинків городянам, повідомив голова Громадської ради. Завдяки генераторам місто зможе підтримувати роботу систем водопостачання та каналізації, що є критично важливим для величезного мегаполісу.

У багатьох житлових будинках комунальні служби оновили проводку та електрощитові, які страждали від перепадів напруги під час минулих блекаутів.

У Дніпрі зроблено значну кількість найпростіших укриттів, де городяни можуть перебувати під час повітряних тривог. Також у місті подбали про “Пункти незламності”, для них сформовано необхідні резерви.

Розвиток ситуації в країні восени-взимку багато в чому залежить від вдалої бойової роботи сил ППО, в успіхи яких вірять громадяни України, та від якісної підготовки компанії Укренерго, яка мала зміцнити та захистити енергетичну інфраструктуру в масштабах країни.

Резюмуючи, Геннадій Корбан наголосив: «У нас проведено величезну роботу. Я відчуваю стриманий оптимізм. І сподіваюся, що Дніпру вдасться пройти цю зиму легше, ніж минулу!»

Категорія: Відео, Війна, ЖКГ, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: