Skip to content

Підготовка до зими: 80 % аварійних покрівель, запланованих відремонтувати цьогоріч у Дніпрі, вже зробили

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Дніпрі продовжують готуватися до зими, ремонтуючи аварійні покрівлі у житлових будинках. По вул. Караваєва, 3 роботи вже закінчили. Там облаштували більше ніж 800 квадратних метрів нової покрівлі. Нині підрядник вивозить будівельне сміття та закінчує монтаж водостічних систем. На завершальній стадії і ремонт даху за адресою: вул. Караваєва, 50. Про ц е повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

За словами заступника головного інженера КП «Жилсервіс-5» Олега Морозюка, за декілька днів ремонтні роботи за згаданою адресою вже закінчать.

«Мешканці звернулися щодо ремонту покрівлі, оскільки вона вже була аварійною і протікала. Замість старого шиферу зробили дах із профнастилу, уклавши і гідробар’єр як захист від протікань. Загальна площа покрівлі – близько 300 квадратних метрів», – сказав Морозюк.

З початку року у місті вже оновили дахи у 90 багатоквартирних будинках. Про це сказав директор департаменту житлового господарства міської ради Сергій Файфер, який 16 жовтня є черговим по місту.

«До кінця року плануємо зробити ще до 20-ти нових покрівель у багатоквартирних будинках. Це аварійні види робіт. Тому і виконуємо їх, аби в оселях мешканців не було протікань і вологості».

Під час інспекційного об’їзду черговий по місту відвідав і пункт незламності у школі № 15 (вул. Кедріна, 53).

«Проінспектувавши цей пункт незламності, який розрахований на 690 осіб, переконався у його цілковитій готовності. Є запаси води, аптечка, достатня кількість розеток для підзарядки телефонів, гаджетів, автономне електроживлення, дитячий куточок, багато місць для сидіння, санвузли. Є вільний доступ людей сюди», – сказав Сергій Файфер.

Директорка школи № 15 Тетяна Нємцева повідомила, що на базі укриття закладу, який працює цілодобово, організовано і пункт незламності.

«Раніше так вже було, і нині поновили цю роботу. Є вентиляція, вода, генератор, багато розеток, подовжувачі. Торік, коли були часті відключення світла, люди сюди приходили. Упродовж літа містяни приходили сюди як до укриття. Зараз багато людей перепитують, а чи можна приходити як до пункту незламності, то, звісно, так. Є обігрівачі, вода», – каже Тетяна Нємцева.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: