Skip to content

Фортуна засипле грошима: кому із знаків Зодіаку пощастить на цьому тижні

Фортуна засипле грошима: кому із знаків Зодіаку пощастить на цьому тижні

Тиждень обіцяє грошові потоки для декількох знаків зодіакального кола. Їм буде надано шанс натрапити на «золоту жилу». Проте для цього потрібно буде діяти правильно. Для кого із знаків гроші литимуться рікою та як саме цьому сприяти, – розкаже сайт «Наше місто».

Цей тиждень, з 16 по 22 жовтня, буде активно сприяти фінансовим успіхам. Проте лише 2 знаки зодіаку зірвуть грандіозний куш. Нарешті робота стане приносити і велику радість, і купу грошей Овнам та Дівам.

Овен

Овнам несподівано доля принесе справжнє свято. Ви зможете знайти нову роботу або отримати цікаву пропозицію. Підвищення кар’єрними сходами подарує вам не тільки впевненість у власних силах, а і серйозний прибуток.

Тепер ви зможете зрозуміти, що проблеми з грошима залишаться в минулому. На часі новий етап вашого життя, який обіцяє грошовий усіх. Можна чекати на щедру премію або серйозне підвищення зарплати. Проте не бійтеся просити більше, варто ставити свої інтереси на перше місце і не забувати про те, що ви гідні більшого.

Інвестиції та великі покупки – гарне рішення цього тижня. Не бійтеся вкладати гроші, проте і не ігноруйте поради експертів. Вам буде корисно звернутися за допомогою до тих, хто знає, як розпоряджатися фінансами та як збільшити капітал.

Діва

Дівам цього тижня випаде унікальний шанс втілити в життя свої найсміливіші проекти. Поговоріть з керівництвом та складіть список усіх аргументів. Ви зможете довести свою правоту та отримати можливість зірвати неймовірний куш.

Варто гучно та впевнено заявляти про себе, а не ховатися в тіні. Саме так розкриється ваш фінансовий потенціал, а проблеми з грошима зникнуть назавжди. Вам випав час навчитися досягати своїх цілей, адже успіх любить тих, хто готовий ризикувати.

Проте наприкінці тижня Дівам варто взяти паузу та оцінити результати своєї праці. Якщо ви зрозумієте, що досягли бажаного, дозвольте собі насолодитися відпочинком. Якщо ж ви бачите, що стоїте на одному місці – терміново змінюйте тактику і не здавайтеся.

Категорія: Новини Дніпра, Рубрики

Позначки: ,

Поділитися: