Skip to content

Відключення води та світла у Дніпрі: перелік адрес

Новини Дніпра: Відключення води 21 вересня (адреси)

12 жовтня у Дніпрі через знеструмлення приватною енергетичною компанією ДТЕК, була короткочасна зупинка тепло-розподільчого пункту (ТРП) по вулиці Калиновій. У цей період було зниження тиску на верхніх поверхах по вул. Калинова, 102, 104, 106, 108 та  вул. С.Ковалевської, 77, 79, 81. Наразі електроживлення відновлено, ТРП в роботі, нормативний тиск стабілізовано. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

 Станом на 18:00 бригади КП «Дніпроводоканал» продовжують аварійні роботи за такими адресами:

  • просп. О. Поля, 139, припинено водопостачання цього будинку;
  • вул. Дослідна, 66 (с. Олександрівка),  припинено водопостачання по вул. Дослідна та вул. Нова цього населеного пункту.

Для проведення робіт на внутрішньобудинкових мережах на прохання обслуговуючої організації припинено водопостачання по вул. Фосфорна, 11.

 Також для проведення робіт на внутрішньобудинкових мережах по просп. О. Поля,76-Б на прохання голови ОСББ припинено водопостачання по просп. О. Поля,76,76-А,76-Б.

 Подачу води за всіма вище вказаними адресами буде відновлено одразу після завершення робіт.

 Без відключення водопостачання сьогодні КП «Дніпроводоканал» максимально швидко відпрацював звернення містян, пов’язаних з водопостачанням та водовідведенням, що надійшли до «Контакт-центру» Дніпровської мерії.

Очищено засмічень та усунено пошкоджень на понад 60 об’єктах.

 Станом на 18:00 підвищувальні та насосно-фільтрувальні станції працюють у штатному режимі. Аварій чи знеструмлень на цей час немає.

Аварійна служба КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста у разі необхідності готові оперативно взятися за ліквідацію аварійних ситуацій, а також до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також пошкоджень на мережах водопостачання.

 За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У зв’язку з проведенням планових робіт приватною енергетичною компанією ЦЕК, завтра, 13 жовтня, 08:00 до 17:00 буде припинено подачу електроенергії за такими адресами:

  • вул. Василя Сліпака: 23, 25;
  • вул. Квартальна: 47;
  • вул. Івана Франка: 1-13, 13-А, 14-20, 20-А, 21-31 (непарні), 31-А;
  • вул. Перемоги 200, 202, 204, 206, 208, 210;
  • пров. Івана Франка: 1-11 (непарні), 11-А, 13, 15.

Всю інформацію про відключення світла приватною енергетичною компанією ЦЕК можна знайти у телеграм каналі підприємства – https://t.me/cek_info.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: