Skip to content

Ремонт закінчився руйнуванням: в Одесі підрядника підозрюють у знищенні пам’ятки архітектури

В Одесі власник особняка Гавсевича спільно з підрядником без відповідного дозволу провели будівельні роботи з демонтажу огороджуючих та несучих конструкцій будівлі. Це призвело до руйнування об’єкту культурної спадщини. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на Одеську обласну прокуратуру.

Згідно з повідомленням, під час ремонтних робіт із застосуванням будівельної техніки демонтовано огороджуючі та несучі конструкції і перекриття північної частини будівлі-пам’ятки, її південно-західну частину, покрівлю, другий та третій поверхи східної частини, а також частково демонтовано огороджувальні конструкції східної частини будівлі.

За процесуального керівництва прокурорів Приморської окружної прокуратури м. Одеси повідомлено про підозру власнику особняка Гавсевича  та керівнику підприємства-підрядника в умисному знищенні, руйнуванні та пошкодженні об’єктів культурної спадщини чи їх частин (ч. 5 ст. 298 КК України).

Наразі вирішуються питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Довідково:Відповідно до наказу Міністерства культури та туризму України від 16.06.2007 будівлю за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморська, 1 – «Особняк Гавсевича» (архітектор Гальперсон С.С.), яка побудована у 1903 році, визнано пам’яткою архітектури і містобудування місцевого значення та взято під охорону держави.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Новини Дніпра: руйнування будівлі в Одесі - Наше Місто

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: