Skip to content

Торт за 100 тисяч і більше 800 гостей: у Львові еліта два дні гуляла на весіллі екс-прокурорів

У Львові колишні працівники прокуратури та ДБР відзначили пишне весілля. На ньому два дні гуляли представники місцевої еліти, повідомляє Телегам-канал “Політика страни”, пише «Наше Місто».

Урочистості пройшли у п’ятизірковому комплексі Emily Resort під Львовом. Зібралися прокурори, чинні та колишні працівники правоохоронних органів, ДБР, податкової, відомі депутати, бізнесмени, юристи.

Меню просто вражало різноманітністю, один лише торт оцінюється у 100 тис. грн.

Наречений – 31-річний Ростислав Ільницький, 2019 року був у Радехові заступником місцевого прокурора, кілька місяців тому звільнився з посади прокурора прокуратури Печерського району Києва.

Наречена – 27-річна Роксолана Москва, дочка відомої у Львові адвоката та бізнес-леді Богдани Москви та родичка колишньої дружини екс-глави ДБР Романа Труби.

Сама вона колишня робітниця відділу кадрів територіального управління ДБР у Львові. Була звільнена звідти у березні 2022 року, але поновилася на посаді через суд, отримавши компенсацію 231 тис. грн. ДБР подала апеляцію, рішення ще не остаточне.

Вона виклала одне відео із весілля у соцмережах, перш ніж закрити доступ.

Першого дня, за даними ЗМІ, на весілля прийшло понад 300 гостей. Для них виступали Олександр Пономарьов, Ольга Полякова, гурт «Дзвони сонця». Ведучим був шоумен Григорій Решетник.

На другий день прийшло вже 500 гостей, їх розважав Дзідзьо.

Святкування було оформлене в українському стилі, наречений був у вишиванці, а наречена – у вишиваній сукні.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: