Skip to content

Заслужений лікар України: медик з Дніпра отримав державну відзнаку

Олена Завгородня

У Дніпрі лікар одного з медичних закладів отримав державну відзнаку «Заслужений лікар України». Про це повідомляє сайт «Наше Місто» посиланням на ОВА.

Начальник ОВА Сергій Лисак вручив державні відзнаки фахівцям Дніпропетровщини. Нагороди за те, що зі вторгненням ворога не полишили обов’язків та сумлінно їх виконують.

«Вручив державні відзнаки нашим людям. Лікарю з Дніпра та шістьом працівникам одного з вугледобувних підприємств області. З повномасштабною війною викликів у кожного з них додалося та вони залишаються у строю, – зазначив начальник ОВА Сергій Лисак. – Пишаюся кожним. Попереду чимало роботи. Але такою потужною командою впораємося».

Почесне звання «Заслужений лікар України» отримав анестезіолог Олександр. У медицині він майже сорок років. Відтоді, як студентом зайшов до реанімації однієї з лікарень. Пізніше потрапив в інший заклад Дніпра, де залишається донині, став завідувачем відділення.

«Нагорода стала для мене неочікуваною, – поділився завідувач відділення одного з медзакладів Дніпра Олександр. – Роботи побільшало. І морально зараз важче. Втім, всі залишаються на місцях, згуртовані, бо наша мета – перемога».

Категорія: Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: