Skip to content

Комфортніші за лежачих поліцейських: у Дніпрі для безпеки дорожнього руху встановлюють берлінські подушки

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: У Дніпрі встановлюють берлінські подушки

У Дніпрі на тихих вулицях активно випробовують інноваційні берлінські подушки як засіб для зміни швидкості руху автівок. Ці подушки виявилися більш ефективними, ніж звичайні “лежачі поліцейські”. Основна перевага полягає в тому, що берлінські подушки не перекривають всю ширину дорожньої ділянки, що дозволяє велосипедистам легко об’їжджати їх. Форма цих пристроїв дозволяє автомобілям проходити повільно і без різких рухів, передає «Наше місто».

З 9 жовтня почали встановлювати берлінські подушки на вулиці Володимира Вернадського, біля будинку № 22. Раніше вже була встановлена подібна подушка на вулиці Дмитра Скоробогатова, і вона довела свою ефективність як засіб зниження швидкості перед пішохідним переходом.

Варто зауважити, що при переїзді через звичайні “лежачі поліцейські” може виникати вібрація та шум, особливо коли мова йде про вантажний транспорт. У випадку з берлінськими подушками завдяки їхній ширині вони проходять між колесами автобусів і великих автомобілів.

Загалом на вулиці Вернадського планують встановити 8 берлінських подушок.

Маргарита, водійка, додає: “На жаль, не всі водії дотримуються дорожніх правил і не завжди пригальмовують перед пішохідними переходами. Такі пристрої допомагають примусово знизити швидкість руху транспорту. Переїзд через берлінські подушки відчутно комфортніший порівняно зі звичайними “лежачими поліцейськими”. У підсумку, ці нові пристрої виявляються більш зручними та ефективними”.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Поділитися: