Карпати – це надзвичайний регіон України, який здатен завоювати серця та вразити кожного відвідувача, незалежно від того, чи він тут побував. У цьому матеріалі кореспондент «Наше місто» розповість про місця, які варто відвідати під час відпочинку у Карпатах.
Озеро Синевир
Синевир – це місце, де сила природи і легенда переплітаються. Вже на вході вас зустріне оглядовий майданчик. Навколо озера пролягає екологічна стежка, якою можна обійти водойму. У самому серці озера розташований маленький острівок. На протилежному березі від оглядового майданчика можна побачити скульптуру, виготовлену з величезних дерев’яних брусків, на яких зображені жінка – Синь і чоловік – Вір. Є легенда, що озеро виникло зі сліз Синь, яка оплакувала загибель Віра. Це красива та водночас трагічна історія кохання.
Долина вовків
Еко-парк “Долина вовків” – невеликий зоопарк у красивому місці. Тут живуть кілька видів вовків, включаючи сірого, полярного та канадського, пара левів, пара тигрів, пара верблюдів та кілька видів копитних (лами, лані, та кілька видів оленів).
Вхід зовсім недорогий, тварини доглянуті та виглядають щасливими, вольєри великі та чисті.
Центр реабілітації бурих ведмедів
Центр реабілітації бурих ведмедів знаходиться прямо на виїзді із Синевирської галявини. Це не зоопарк. Це місце, куди звозять з усієї України ведмедів, які потребують допомоги. Як правило, це ведмедики із цирків, ресторанів, заміських клубів, зоопарків. З місць, де вони до цього сиділи в тісних клітинах або утримувалися у поганих умовах.
Центр являє собою досить великою ділянкою гірського лісу, відгородженого високим парканом. Ведмедиків там кілька десятків.
На території є інформаційний щит, де у кожного ведмедика є своя соціальна сторінка з ім’ям та його сумною (у всіх із них) історією. Є зона карантину, де новоприбулі починають звикати жити поза клітинами.
Кам’янецький водоспад
Це невеликий каскад, що спускається з гори прямо в річку Теребля. Поруч із водоспадом є зручна стоянка.
Водоспад Шипіт
На територію водоспаду вхід платний. Починається територія з невеликого сувенірно-кафешного риночка.
Зверху у схилі ущелини є дерев’яна еко-стежка. Нею можна підійти і до верхньої частини водоспаду. Також є канатна стежка між деревами, але вона, на превеликий жаль, восени вже не працює.
За матеріалами РБК Україна
Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна
Позначки: Відпочинок, укрнет