Skip to content

Можуть нападати на тварин і людей: під Дніпром помітили червонокнижних хом’яків

Можуть нападати на тварин і людей: під Дніпром помітили червонокнижних хом'яків

Поблизу Дніпра люди помітили незвичайну тварину, яка зовні нагадує щура та хом’яка. Біля місця знаходження тварини немає полів, тому люди почали дивуватися, – повідомляє «Наше місто» з посиланням на Фейсбук Ірини Сін.

Жінка опублікувала фото тваринки у Фейсбук та попросила користувачів, щоб вони допомогли впізнати незвичайного гризуна. Люди у соцмережі одразу впізнали польового хом’яка з Червоної книги, якого в народі називають «карбиш».

«Такий здоровезний хомка. Він живе під офісом, у садовому центрі. Поряд нема полів, може його підгодувати чимсь перед зимою?», – пише Ірина.

Люди під постом одразу ж кинули посилання на Фейсбук-сторінку з захисту хом’яків.

Характерною особливістю цієї породи є те, що хом’яки рідко риють власні нори, а беруть їх у інших гризунів. Після того, як у них з’являється власне житло, карбиші додають до нього безліч входів і виходів. В результаті може вийти лабіринт довжиною до восьми метрів.

Польові хом’яки досить агресивні по відношенню до тих, хто намагається вдертися до їхнього житла. Незалежно від того, наскільки великий ворог, вони будуть битися за своє помешкання. Вони нападають навіть на собак і людей. А перед нападом вони піднімаються на задні лапи і клацають зубами, щоб залякати.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: