Skip to content

«Дніпро-Арена» святкує 15 років з дня відкриття: як зараз виглядає найбільша футбольна арена міста (фото)

Ксенія Куземко

Сьогодні, 12 вересня, стадіон «Дніпро-Арена» у Дніпрі відзначає 15 років від дня відкриття. Саме цього дня 2008 року його було введено в експлуатацію. З чого почалася його історія – дізнаєтесь у нашому матеріалі «Наше місто».

Будівництво стадіону розпочалося 2006-го, і вже 2008-го стадіон був готовий до експлуатації. «Дніпро-Арена» розташована на осі північ-південь. Умовно його можна розділити на «теплу» та «холодну» зони. Перша включає в себе південну, східну і північну трибуни, а також кілька секторів західної трибуни.  

Історія стадіону «Дніпро-Арена»

Футбольна арена має поле розміром 105×68 м, роздягальні, зали для розминки, тренажерну залу, тренерські кімнати, приміщення для представників ЗМІ, суддів, VIP-ложу на 296 місць, ресторан на 550 місць. Для вболівальників з обмеженими фізичними можливостями також були облаштовані комфортні місця. 14 вересня 2008 року стадіон урочисто відкрили за участю президента Віктора Ющенка.

Історія стадіону «Дніпро-Арена»

Стадіон є домашньою ареною футбольного клубу “Дніпро” (тепер СК “Дніпро-1”), одного з найбільших футбольних клубів в Україні. На “Дніпро-Арені” проходили важливі матчі чемпіонатів, єврокубків та інших змагань.

Історія стадіону «Дніпро-Арена»

Також стадіон “Дніпро-Арена” був важливим місцем для проведення матчів у Лізі Європи УЄФА та інших міжнародних змаганнях. ФК “Дніпро” декілька разів досягав великих успіхів у цих турнірах, і стадіон став місцем захоплюючих матчів і пригод для фанатів.

Історія стадіону «Дніпро-Арена»

На стадіоні було зіграно не один матч, проведено не один концерт.

Історія стадіону «Дніпро-Арена»

Фото Валерія Кравченко

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: