Skip to content

Батьки на свято приїхали з передової: у Дніпрі на День міста відбулося весілля у вишиванках (Фото)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Весілля у вишиванках у Дніпрі - Наше Місто

9 вересня, коли у Дніпрі святкували день міста, двоє наречених вирішили пов’язати свої життя і долі. Весілля пройшло повністю в українському стилі — наречені та гості були у вишиванках. Такий стиль особливо сподобався гостям, які приїхали на церемонію з передової, пише «Наше місто».

Про такий формат весілля наречена Анастасія мріяла давно: вона з самого дитинства любила вишиванки та віночки, одягала їх на різні свята. Жартує: «У чоловіка не було вибору».

Весілля у вишиванках у Дніпрі - Наше Місто

Пара познайомилася майже рік тому, 1 жовтня 2022 року, у магазині спортивного одягу, де працювала Анастасія. Тоді вони почали спілкуватися та згодом почали зустрічатися. Проте і розставання також були: коханий Анастасії переїхав до Києва через зміну роботи, тоді як вона залишилася у Дніпрі. Але доля все одно вирішила їх звести — Анастасія поїхала до Києва відпочити і там знову зустрілася зі своїм майбутнім нареченим. Відтоді пара весь час була разом.

Весілля у вишиванках у Дніпрі - Наше Місто

«Для весілля було обрано гарну дату, — каже Анастасія, — 09.09.2023». А вже 1 вересня вона зрозуміла, що в цей день також свято у рідного Дніпра – День міста.

Весілля у вишиванках у Дніпрі - Наше Місто

Такий збіг виявився дуже цікавим у поєднанні з українським стилем весілля: наречена та наречений були у вишитому українському вбранні. Анастасія ділиться: сукню шукала довго. Обійшла майже усі магазини Дніпра, проте нічого не запало до душі. Тоді її «врятувала» реклама в Інстаграмі: вона знайшла неперевершений комплект з вишитої сукні та сорочки. «Сукня коштувала 4500, а сорочка приблизно 2500 гривень», — ділиться Анастасія.

Весілля у вишиванках у Дніпрі - Наше Місто

Гості також підтримали бажання наречених та прийшли у вишиванках. «Всі окрім однієї людини, проте його ми запросили в останню чергу, він просто не встиг придбати сорочку», — каже наречена.

Особливо ця ідея сподобалася обом батькам подружжя. Вони приїхали з передової, аби привітати наречених.

Весілля у вишиванках у Дніпрі - Наше Місто

«Мій батько приїхав з передової-передової, де він служить з перших днів повномасштабної війни. Батько мого чоловіка трохи ближче — він охороняє воєнні об’єкти», – розповіла Анастасія

Зараз щасливе подружжя збирається переїжджати до Києва.

«Ми хочемо будувати сім’ю, придбати будинок, народжувати дітей», — кажуть молодята.

З нареченими спілкувалася Валерія Федоренко.

Фото Олена Красовська.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: