Skip to content

На банці більше 1 мільйона гривень: патрульна з Дніпра завершила збір коштів

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Збір патрульним в Дніпрі

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що патрульна з Дніпра, яка постраждала в Дніпрі 29 серпня, відкривала збір на лікування та адвокатів. Стало відомо, що за досить короткий час Анастасії вдалось зібрати 1 мільйон 125 тисяч гривень. Наразі збір завершено, банка розбита. Про це повідомляє “Наше місто”.

Як тільки-но збір було відкрито, Анастасія зіткнулась з хейтом, оскільки адвокат її колеги заявила, що працює з ним на безоплатній основі. Думки розділились – хтось підтримував патрульних не тільки дописами в соціальних мережах, але і фінансово на картку відкритого збору, хтось навпаки – вважав збирати допомогу недоцільною справою. Як зазначила сама патрульна, крім вищезгаданого адвоката, в її колеги є ще декілька, а також захисник самої дівчини. За кожну копійку дівчина пообіцяла відзвітувати, а гроші, які залишаться після всіх судових процесів, віддати на фонд для дітей, які постраждали від рф.

Також дівчина повідомила, що невдовзі на всіх чекають гарні новини та закликала слідкувати за оновленнями на її сторінці.

За словами самої Анастасії, інформацію вона планує оприлюднити ближче до вечора п’ятниці.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: