![Спортивні руханки, патріотичні акції та майстер-класи: яким був сезон літніх майданчиків у Дніпрі](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/08/0x0-1-5-993x662.jpg)
У Дніпрі підбили підсумки роботи літніх майданчиків. Вони цьогоріч прийняли 2 679 дітлахів. З них 379 – ВПО. Програма адаптована до сьогоднішніх реалій – акцент на безпеці та національно-патріотичному вихованні. Під час фінальної п’ятої зміни діти провели патріотичні флешмоби та акцію «Дніпро єднає Україну», пише «Наше місто».
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/08/0x0-4-4-993x662.jpg)
«Щодня готувались заняття, які передбачали спілкування дітей з представниками ДСНС, поліції та кінологами. На цих майданчиках ми через ігри знайомимо дітей з усім українським. Дітлахи робили обереги для наших захисників. Майданчики дитячо-юнацького центру «Штурм» працювали на 5 локаціях, в 4 районах Дніпра. Усі вони мають поруч укриття. Діти проходили інструктаж з техніки безпеки, їм розповідали порядок дій під час повітряної тривоги, як організовано прямувати до укриття», – розповіла Дар’я Біла, директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/08/0x0-2-5-993x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/08/0x0-3-5-993x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/08/0x0-16-993x662.jpg)
На літніх майданчиках діти займаються спортом, беруть участь у патріотичних акціях, танцювальних флешмобах та майстер-класах. Кожен знайде собі щось до душі. Наприклад Леву, одному з відвідувачів літнього майданчика, сподобалась вся програма, але найбільше він радий, що знайшов багато нових друзів:
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/08/0x0-5-3-993x662.jpg)
«Був спортивний день, нормативи, естафета. Нещодавно робили казку «Колобок», я грав вовка. Було дуже цікаво, сподобалось, що всі люб’язні, багато друзів, є з ким поспілкуватись».