Skip to content

Навчальний рік 2023-2024 в Україні: лайфхаки, які допоможуть заощадити на зборах до школи

Незабаром 1 вересня. Тож у сім’ях, де є учні, настала гаряча пора. Нелегко доводиться навіть батькам старшокласників, яких новачками у цій справі не назвеш. А що вже казати про мам і тат першачків! Їм збирати сина чи доньку, як мовиться, з нуля. Щоб заощадити ваш час і бюджет, ми підготували дієві поради, пише «Наше Місто» з посиланням на Obozrevatel.

Головна порада – не залишати все на останній день. Адже в такому разі на вас чекатиме штовханина в магазинах і трата нервів, разом із тим і необдумані покупки. Тому найкраще придбати все необхідне заздалегідь.

Друге правило – скласти список потрібних речей. Річ у тім, що виробники часто роблять шкільне приладдя яскравим і красивим – настільки, що не лише діти, а й їхні батьки можуть не встояти перед особливо не потрібними дрібничками. Зі списком ви купите лише те, що дійсно необхідно.

Купуйте онлайн. Робочі зошити, контурні карти та інші навчальні посібники можна придбати в інтернет-магазині. Головний плюс цього – увага точно буде зосереджена лише на потрібному. Крім того, так ви зможете одразу порівнювати ціни.

Список необхідних покупок

  • навчальні приладдя (зошити, пенал, ручки, папка, лінійка, олівці тощо);
  • приладдя для уроків освітнього мистецтва (зокрема, альбом, фарби, пензлики);
  • приладдя для уроків праці (серед іншого, кольорові папір та картон, клей, ножиці);
  • приладдя до уроків фізкультури (спортивний костюм, футболка, спортивне взуття);
  • змінне взуття;

«Якщо ви купуєте всі ці речі, то це обійдеться приблизно в 6 300 грн. Якщо вибираєте найдешевші товари – 4 200 грн», – підрахували аналітики.

За словами експертів, для того, щоб заощадити на шкільному одязі можна купити базовий набір речей на перший час, а потім докупити те, що потрібно після того, як спадуть ажіотаж і ціни.

Категорія: Навчальний рік 2023/2024, Новини Дніпра, Освіта

Позначки: 

Поділитися: