Skip to content

В Мечникова знову «загубили» землю: влада Дніпра просить поліцію розібратись

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Влада просить поліцію розібратись

Підлеглі головного лікаря лікарні Мечникова Сергія Риженка розповсюджують в соціальних мережах інформацію про начебто чергове рейдерське захоплення землі під будівлею старого пологового будинку лікарні. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив завідувач центром ендокринної хірургії лікарні Мечникова Ілля Дейнеко. Журналісти сайту “Дніпро Оперативний” звернулись до міської ради Дніпра з проханням прояснити ситуацію, пише “Наше місто”.

Скрін допису завідувача центром ендокринної хірургії лікарні Мечникова Іллі Дейнеко

В міській раді зазначають, що не розуміють, про який новий “рейдерський” захват йде мова, адже на минулій сесії за землю для Мечникова проголосували, включно з ділянкою під вказаним пологовим будинком.

До того ж, за словами секретаря міської ради Олександра Санжари, мерія Дніпра направила звернення до правоохоронних органів, аби ті провели досудове розслідування і надали кваліфіковану правову оцінку вищезгаданим звинуваченням.

Простими словами, міська влада Дніпра просить поліцію з`ясувати – хто ж рейдерськи захоплював землю лікарні Мечникова, а зараз хоче рейдернути “вдруге” – і всю землю, і ділянку тієї ж землі під старим пологовим будинком, як на цьому наголошують працівники лікарні

“Поширена заява підлеглого Риженка (Іллі Дейнеко) – ще один епізод досудового розслідування у справі про рейдерське захоплення землі лікарні ім. Мечникова. Ми просимо поліцію перевірити і цю інформацію про нібито захоплення земельної ділянки і під будівлею старого пологового будинку лікарні, провести слідчі дії. Потрібно допитати особу, яка поширила цю інформацію щодо обставин, персоналій та об’єктивних фактів, які відомі Дейнеці щодо рейдерського захоплення і дати цьому  правову оцінку. Також для звіту на найближчу сесію міської ради ми запросили правоохоронців. Ми бачимо повідомлення про злочин, відповідно передаємо це правоохоронцям”, – зазначив Олександр Санжара.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: