Skip to content

У Дніпрі перевірили документи у кафе, що працюють у парку Шевченка: що виявили

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Перевірили кафе у парку Шевченка

Департамент екологічної політики спільно з департаментом парків та рекреації Дніпровської міськради провели інспекцію. Сьогодні, 8 серпня, перевірили три заклади громадського харчування у парку ім. Шевченка. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Дніпровську міську раду.

Кафе «МOOEE» беззаперечно надало всі необхідні документи: договір про вивезення та утилізацію ТПВ, договори про водопостачання та водовідведення, договір на вивезення рідких відходів (вигріб).

У власників кафе «Ibiza» були всі необхідні документи. Але в електронному вигляді. Відповідно до законодавства, усі дозвільні документи мають бути у друкованому вигляді. Тож тут інспектори виписали припис-попередження.

Інша ситуація у «Home Park». Працівники закладу геть відмовилися спілкуватися з інспекторами. Не надали жодного дозвільного документа на ведення господарської діяльності. Представникам кафе виписали припис. Але він так і залишився лежати на столі. Адміністратор припис брати відмовився.

«Усі заклади, які сьогодні проінспектували, розташовані на території парку ім. Шевченка. Це природоохоронна зона державного значення. Ми розробили та затверджуємо положення про цей парк як про пам’ятку садово-паркового мистецтва та підготували всі документи на розроблення проєкту його утримання. Підприємці, які не мають усіх необхідних документів на ведення господарської діяльності, отримали приписи. Якщо не усунуть порушення, будуть складені адмінпротоколи», – зазначив Олексій Тесля, директор КП «Міська інфраструктура» ДМР.

Тепер у тижневий строк керівники закладів мають подати витребувані у приписі документи у департамент екологічної політики Дніпровської міськради. У разі ненадання стосовно керівників суб’єктів господарювання будуть складені протоколи про адміністративне правопорушення згідно зі статтею 152 КУпАП. 

Сума штрафу для фізичних осіб становить від 340 до 1360 грн, для юридичних – від 850 до 1700 грн. 

Інспектування за скаргами мешканців проводяться на регулярній основі.

Окрім порушення законів про ведення підприємницької діяльності, недбалі бізнесмени ще й завдають непоправної шкоди природі.

«Цвітіння річки Дніпро ми спостерігаємо щоліта. Це відбувається через надмірну кількість синьо-зелених водоростей, що обумовлено забрудненням води побутовими стоками без попереднього очищення. Через це зменшується кількість кисню у воді, гине риба та розмножуються ці водорості. Сьогодні ми інспектуємо заповідну зону, аби виявити підприємців, які незаконно підключились до мережі зливової каналізації або напряму скидають відходи у воду, тим самим забруднюючи водойму», – розповів Ярослав Крисько, заступник директора департаменту екологічної політики – начальник управління охорони навколишнього середовища ДМР.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: