Skip to content

Тарологиня з Дніпра назвала великі міста України, які росія буде обстрілювати у серпні (Ексклюзив)

Ксенія Куземко

Тарологиня з Дніпра назвала великі міста України, які росія буде обстрілювати у серпні (Ексклюзив)

Дніпровська тарологиня Ірина Ходак зробила розклад на картах Таро і розповіла, які великі міста України росія буде обстрілювати у серпні. А також до яких подій готуватись місцевим жителям, передає «Наше Місто».

Що очікує Запоріжжя у серпні місяці?

За її словами, агресія противника буде дуже велика: обстріли та максимальна руйнація. «Прильоти» навіть будуть без тривог.

«Небезпека спіткатиме там, де люди хворі – це лікарні, поліклініки, реабілітаційні центри. Тобто там, де люди намагаються відновити своє здоров’я», – розповіла тарологиня.

Щодо наступу ворога на місто, то Ірина Ходак віщує, у них план є, але поки він важко реалізується.

«Що стосується саме Запорізької області, то тут люди в безвиході. Тобто звільнення територій, які захопили, не буде. Буде максимальне пригнічене відчуття тому, що тут можуть бути дуже сильні обстріли, буде багато пожеж. Але захоплення нових територій я не бачу», – стверджує вона.  

Прогноз для Одеси

Ірина Ходак каже, що цілі рф пов’язані з водою і рухом.

«Тобто це можливо порти або кораблі. Чимало буде влучань в житлові будинки. Буде багато крові. Ціль окупантів навести хаос. Максимально залити брудом усе», – стверджує тарологиня.

Чи піде ворог на Суми?

Тарологиня заявляє, що буде дуже велика атака на якусь інфраструктуру, яка пов’язана з переробкою води. Це може призвести до гибелі багатьох жителів.

«Це може бути хімзавод або промислові. Вони будуть цілитись туди, тому що їм так вигідно», – віщує вона.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Поділитися: